anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Status zamówienia zmienia się automatycznie, czy mogę to wyłączyć?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mdrogeria
#21 Demiurg#

U mnie czy Macie to samo . Po wprowadzeniu nr przesyłki system automatycznie zmienia status zamówienia na ,, wysłane ,, To nowe pseudoudogodnienie ?? Robi się bajzel ,trzeba ponownie zmieniać na ,, do wysłania ,,

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria  ja tez tak mam lecz nie mam z tym problemów.

Najpierw robie paczki jak juz mam je gotowe to sprawdzam gabaryty i nadaje. W momencie nadania numery uzupełniają sie automatycznie a przesyłki gotowe czekają na kurierów mając już status "wysłane"

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Mnie to przeszkadza , 

oznacz moderatorów
dawidof26_2007
#7 Wielbiciel#

Mam to samo jest to uciążliwe tyle co ja zauważyłem że to dzieje się jedynie przy tych wklejonych a nie importowanych. W inpostach status się nie zmienia. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

dawidof26_2007 wszystkie przesyłki importuję , po odświeżeniu strony z automatu mają status ,, wyslane ,, Na razie wklejam numer przesyłki i zmieniam status na ,, do wysłania ,, robota głupiego 🤐

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria  zakładka : zamówienia przy nazwie użytkownika masz : ustawienia

 

Tam możesz wejsc o dznaczyc. Wtedy nie bedezie sie status zmieniał automatycznie

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

_Likos_ nie korzystam z abonamentu , opcja niedostepna .

oznacz moderatorów
dawidof26_2007
#7 Wielbiciel#

Ta opcję od zawsze mam odznaczoną i zmienia na wysłane 

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@mdrogeria Ciekawe jak to wygląda od strony kupującego gdy próbuje sprawdzić przesyłkę wprowadzając kod śledzenia🤔 Gdybym zobaczył status "wysłane" i go sprawdził to będzie "w drodze" ?🤔

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

ZibiK30 nie  ,   ,, przygotowana przez nadawcę ,, , status zmienia się po nadaniu .

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@mdrogeria "wysłane" to myślałem, ze już nie trzeba wysyłać 😂 😉 Ale już rozumiem w jakim sensie wysłane 🙂

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria w przypadku braku abonamentu (opcja wyłączenia powiadomień o statusie zamówień jest dostępna już w podstawowej wersji) nie mamy możliwości wyłączenia tej funkcji, dzieje się to automatycznie - w momencie dodania numeru przesyłki do zamówienia jest wysłana wiadomość mailowa do Kupującego z linkiem do śledzenia przesyłki, niemniej dziękuję za Twoją opinię w tej sprawie, przekazałam ją do odpowiedniego działu, więc zostanie to przeanalizowane. 

@dawidof26_2007 jeżeli masz odznaczoną tę opcję to status nie powinien się zmieniać, czy możesz napisać z jakiego narzędzia korzystasz nadając przesyłki? Postaram się to wyjaśnić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dawidof26_2007
#7 Wielbiciel#

Witam problem jest z zakładką zamówień bo nawet jak się nie poda numer przesyłki tylko naciśnie zapisz zmienia status na wysłane.  Wystarczy kliknąć na numery przesyłek i zapisz ( czy się poda czy nie nr przesyłki zmienia status na wysłane )

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria przekazałam sugestię dodając, aby rozważyć wykorzystanie statusów, które zaproponowałeś. 

@dawidof26_2007 konsultuję Twoją sprawę i gdy otrzymam odpowiedź, wrócę z nią tutaj. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

😀

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

oznacz moderatorów