anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy allegro zrezygnowało z mailami "Zakończenie Kup Teraz" - nie przychodzą na maila

www_awena_com_pl
#7 Wielbiciel#

czy allegro zrezygnowało z mailami - "Zakończenie Kup Teraz" - nie przychodzą na maila a jeszcze niedawno przychodziły

 

skąd wiedzieć,że ogłoszenie się zakończyło ?

oznacz moderatorów
63 ODPOWIEDZI 63

7YP6K
#13 Ambasador#

Wszystko było tu, taką wiadomość wszyscy otrzymali na maila. https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/nowe-zgody-na-powiadomienia-o-wystawianiu-ofert-k1WbGOkWOib

oznacz moderatorów

Client:99807424
#2 Obserwator#

Chcę otworzyć wiele sklepów, ale nie wiem jak działa ć szybko i skutecznie.Z kim mam się skontaktować?

Możesz mi powiedzieć, mój e-mail:[edycja]

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:99807424 W tym artykule znajdziesz informacje jak zarejestrować konto Firma. Możesz mieć w Allegro wiele kont na te same dane, ale nie mogą być one wykorzystywane do łamania naszych zasad.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@www_awena_com_pl  Sprawdź zgody na powiadomienia

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia

sekcja Dla Sprzedającego 

DarkStoorM_0-1604412076801.png

 

oznacz moderatorów

www_awena_com_pl
#7 Wielbiciel#

No to **piiip** pięknie!

dzięki !

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM To zastanawiające, gdyż mam zaznaczony ten rodzaj powiadomień (oraz wszystkie inne) i nie dostaję takowych informujących o zakończeniu ofert KT. Co ciekawe mejle informujące o zakończeniu licytacji już dochodzą.

@_HolaOla_ Rozmawialiśmy już na ten temat na PW, ale może udzielisz jakiegoś wyjaśnienia powyższej zagadki?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie pogniewam się, jeśli w końcu odpowiesz;)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Przepraszam, chętnie odpowiem, ale wyjaśnij proszę na czym polega problem? Tak jak już Ci wyjaśniałam, w lipcu wprowadziliśmy zmiany w powiadomieniach i od tego czasu dla ofert, które automatycznie wznawiają się, nie wysyłamy maila o zakończeniu dotychczasowej oferty. Natomiast do wiadomości o wznowieniu, dodajemy informację o zakończeniu poprzedniej oferty. Jeśli jakieś powiadomienia nie docierają, to potrzebujemy konkretnych numerów ofert. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No na tym, że zgodnie ze zrzutem ekranu wklejonym wyżej przez @DarkStoorM mając zaznaczoną zgodę na powiadomienie pt. "Gdy Twoja oferta lub ogłoszenie zostaną zakończone" powinienem takie powiadomienia dostawać. Zgadza się? No i dostaję, tyle tylko, że przy zakończeniu i ponownym wystawieniu licytacji, a nie ofert KT (tu jest info tylko o ponownym wystawieniu).
Z Twoich wyjaśnień wynika, że takich powiadomień nie powinienem dostawać w ogóle, z ustawień wynika natomiast, że powinienem dostawać je zawsze - tymczasem jest pół na pół.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Knowhere No to chyba coś popsuli albo nie doprecyzowali o jaki typ ofert chodzi 😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ping😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Wybacz, wyjaśniam jeszcze jedną kwestię w tej sprawie i jak tylko otrzymam odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ OK, dzięki za info, czekam zatem:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Minęło prawie 2 tygodnie - dowiedziałaś się już czegoś Ola, czy nadal trzeba czekać?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Nie ma rozgraniczenia na licytacje, czy KT, więc jeśli dobrze Cię rozumiem, oczekujesz, że otrzymasz dwa, niezależne maile, a dostajesz jeden. Tak właśnie ma być, to zamierzone działanie.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Odnoszę wrażenie, że się nie rozumiemy. Ja niczego nie oczekuję, bo fakty są takie, że gdy kończy mi się licytacja, to dostaję dwa mejle - jeden z informacją o zakończeniu, a drugi z informacją o ponownym wystawieniu. Natomiast gdy kończy mi się oferta KT, to dostaję tylko jednego mejla - z informacją o ponownym wystawieniu oferty.
Tymczasem, wg tego co mam zaznaczone w powiadomieniach, powinienem zawsze dostawać dwa mejle, a wg tego co Ty piszesz, powinienem dostawać tylko jednego mejla. W obu przypadkach niezależnie od rodzaju wznawianej oferty).
Pytam więc już któryś raz: skąd ta niekonsekwencja w powiadomieniach?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Cały czas konsultuję i dopytuję właściwe osoby o tę kwestię. Żeby mieć 100% pewności po raz kolejny poprosiłam zespół techniczny o dokładne przenalizowanie tych powiadomień, więc jak tylko dostanę odpowiedź, wrócę do Ciebie z tym tematem. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Kurcze, Ola, jeszcze tydzień i będzie miesiąc, a wiem tylko, że nadal nic nie wiem😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Musisz mi wybaczyć, pytałam i przypominałam się w Twojej sprawie, ale na razie nie mam nowych wieści. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów