anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystaw ponownie

TOBI421
#11 Animator#

Ostatnio wystawiałem na allegro kilka przedmiotów.Aukcje się nie sprzedały.Do czego służy opcja >>wystaw ponownie << jak po kliknięciu w to badziewie przedmiot się nie wystawia tylko muszę od początku wszystko wpisywać.Kiedyś można było wystawić przedmiot ponownie bez ponownego wypełniania całego formularza sprzedaży.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

pikinier10
#11 Animator#

@TOBI421  Jeśli wystawiasz aukcje z licytacją to w Formacie Sprzedaży jest opcja "po zakończeniu wystaw ponownie ofertę, jeśli nie zostanie sprzedana". Wtedy aukcja wystawia się automatycznie.

Natomiast przy Kup Teraz warto zaznaczyć opcję "do wyczerpania zapasów".

oznacz moderatorów

TOBI421
#11 Animator#

Pytam po co ta funkcja jest przypisana do zakończonej aukcji ( mija np.3dni) i chcę ponownie wystawić.W tym momencie do niczego to nie służy.Tak samo muszę wszystko wpisywać jak przy wystawianiu przedmiotu. Wszystko co napisałeś jest mi znane.Dzięki za zainteresowanie.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@TOBI421Bo robisz to źle. Wejdź w zakończone aukcje i w ostatniej kolumnie masz Akcje. Rozwiń i wybierz  >Wznów< lub >Wystaw podobną< Niczego nie musisz zmieniać.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

TOBI421
#11 Animator#

Wystawiałem przez allegro lokalnie i tam mam zakończone ogłoszenia,których nie mogę wystawić ponownie.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@TOBI421  A tego badziewia lokalnego to ja nie używam i nie wiem. Póki możesz wystaw na normalnym Allegro.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

TOBI421
#11 Animator#

Pierwszy raz użyłem i teraz wiem ,że to badziewie.Wystawiałem na normalnym,ale jak klikniesz wystaw przedmiot to przenosi do wyboru ,gdzie chcesz wystawić ogłoszenie .

oznacz moderatorów

pawlap
#8 Zapaleniec#

@WREDZIA-W1 A gdzie znajdują się zakończone aukcje? Nie mogę ich nigdzie znaleźć a mam ten sam problem co @TOBI421 Nie zaznaczyłam od razu wystaw ponownie po zakończeniu licytacji, jeśli się nie sprzeda i nie mogę teraz odnaleźć tej zakończonej aukcji. Mówię o Allegro, nie lokalne. 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pawlap Zakładka Moje oferty --> Kup teraz lub Licytacje. Troszkę niżej Status oferty. Rozwiń i masz tam Zakończone.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pawlap
#8 Zapaleniec#

@WREDZIA-W1  Dziękuję, poszło. 

oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@TOBI421  opcja "WZNÓW" w "normalnym" allegro jest przydatna, ponieważ pozwala wystawić towar ponownie z tym samym numerem aukcji. Prowadząc sklep na allegro w momencie jak kończy mi się dany towar , automatycznie kończę aukcję, np. za dwa tygonie mam dostawę i wtedy wznawiam aukcję pod starym numerem, nie tracąc na popularności.  

Endrju
oznacz moderatorów

AutoLandPolska
#7 Wielbiciel#

Czy jest to płatne ?

oznacz moderatorów