anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

status zamowienia sam sie zmienia

shopek-pl
#7 Wielbiciel#
Witam mam problem. Mam cała stronę zamówień i robię etykiety sobie i drukuje nie zmieniam żadnych stanów zamówienia drukuje etykiety na paczkomat . Dochodzi w miedzy czasie 5 zlecen odświeżam strone i automatycznie mi zmienia zamowienia ktore były na wyslane i zostaje 5 nowych i jest totalny burdel muszę każde sprawdzać, praca jest praktycznie nie możliwa muszę wszystkie odznaczać zdarzylo mi sie juz tak z 5 razy
 
teraz zmieniło mi status w 50 zamówieniach i jak tu robić...
miał ktoś takie coś ??
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@shopek-pl Czy ten problem nadal występuje?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jeżeli korzystasz z abonamentu, wprowadzenie numeru przesyłki zmieni status na wysłane na liście zamówień.

 

DarkStoorM_0-1585942945580.png

 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Przy okazji, Inpost automatycznie dodaje numery przesyłek po wygenerowaniu etykiety Allegro Inpost

 

Skończył mi się czas na edycję postu 😓

oznacz moderatorów

nosilapka
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem. Korzystam z abonamentu. Czy jest możliwość, aby nie zmieniał się status automatycznie? Ktoś pomoże?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@shopek-pl Zamiast odświeżania strony proponuje przycisk myszki pod rolką (albo Ctrl + lewy przycisk myszki) i otworzenie sobie kolejnej instancji zamówień w drugiej karcie (bez naruszania tej pierwszej).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Zakładce Zamówienia jest przycisk Ustawienia, a tam poniższa opcja:

Pozostałe akcje
 
Automatycznie zmień status wszystkich zamówień na WYSŁANE po dodaniu numeru przesyłki 
Może jej wyłączenie ci pomoże.
 

 

oznacz moderatorów

nosilapka
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję! Właśnie tego potrzebowałam:) Działa:) Sama bym tego nie znalazła...

oznacz moderatorów