anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super Sprzedawca - warunki uczestnictwa

babysdreams
#9 Pomysłodawca#

Prosze zobaczyc jak mozna miec super sprzedawce chyba po znajomości bo jak można super sprzedawce przy takich notach ma 

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,8/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,8/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
 
przypadek chciał że szukałam super sprzedawcy aby szybko coś do mnie dotarło a tu szok 170 pozytywów na 8 negatywów a cały czas nieustanie super sprzedawca , myślałam że trudno jest uzyskać super sprzedawce jak widać nie 
 
bolerko.png
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Nie ma w tym nic dziwnego ani wyjątkowego, a rzucanie takich oskarżeń przed upewnieniem się, jak wygląda rzeczywistość, nie jest fajne. Wskaźniki dla Super Sprzedawców mierzymy z ostatnich 30 dni - ten sprzedawca wcześniej (w zeszłym roku) rzeczywiście miał je gorsze, ale w ciągu ostatniego miesiąca znacząco je poprawił: na tyle, żeby zostać zakwalifikowanym do programu. Odsetki nie są najlepsze głównie dlatego, że i próba jest niewielka - ten sprzedawca ma tylko 181 komentarzy, w tym 8 komentarzy "nie polecam" (ostatni z października 2019).

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

babysdreams
#9 Pomysłodawca#

Tak tak 95 procent tylko pozytywów stałe zarzucany brak kontaktu ale to jest super sprzedawca według was ... ja stałe jestem o coś oskarżana przez klientów i co robicie coś tym tez to jest nie fajne ale przecież każdy może wyrażać swoją opinie jaka chce , kolejnej sprawa w zadziwiającym tempie tu pan odpisał w innych problemach nie potrafi pan 🙂 

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Warunki programu Super Sprzedawca są jasne i jednoznaczne. Ten sprzedawca na tę chwilę je spełnia. Można uważać, że warunki te są zbyt łagodne (choć byłaby to pierwsza taka opinia sprzedawcy, z którą się spotykam), ale zarzucanie, że je dla kogoś naruszamy czy naginamy, to nadużycie.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

babysdreams
#9 Pomysłodawca#

A klienci mogą pisać nie prawdę w komentarzach np długi czas oczekiwania jak dostał na drugi dzień i co z tym robicie ? Nic wiec proszę przestać ma być 4,95 żeby być super sprzedawca a tu tyle nie ma i każdy chyba widzi ale dobrze inni sprzedawca się ucieszyła co maja 98 procent 4,9 i 5,0 i nie maja super sprzedawców , chciałam kupić coś u super sprzedawcy i spotkałam się z osoba która ma stałe zarzucane brak kontaktu i opóźnienia i mimo to jest super sprzedawca to brzmi conajmniej śmiesznie ja wiem ile ludzi o to się stara i nie dostaje 🙂 

oznacz moderatorów

ejczbi
#12 Orędownik#

W tej sytuacji zgadzam się w 100%. Warunki SS są jasne, jednoznaczne. Dobrze też, że sprzedawcy mają szansę poprawy, tak jak w tym przypadku. Nonsensem byłoby, żeby sprzedawca który w ciągu pół roku znacznie się poprawił był nadal wykluczony z programu.

Problem leży głębiej. Na przykład w systemie komentarzy. W tej chwili jest to loteria, kupujący losują gwiazdki i często można je stracić przy idealnie przeprowadzonej transakcji. Skutki są takie, że wielu naprawdę dobrych sprzedawców nie ma SS, bo akurat trafili im się kupujący obcinający gwiazdki.

Jak słusznie zauważyłeś, problem jest zwłaszcza przy małej liczbie komentarzy., bo skrajne opinie mocno wypaczają średnią.

 

 

oznacz moderatorów

babysdreams
#9 Pomysłodawca#

U tego sprzedawcy co podaje to jest obłęd dla mnie ma super sprzedawcę przy kiepskich notach i małej sprzedaży noty słabe ma od conajmniej 4 msc , stałe powtarza się nie odpisuje na maile nie wysyła terminowo ludzie maja o duże lepsze noty wiec ja pisze tu o niesprawiedliwym traktowaniu   

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Warunki uczestnictwa w programie są takie, że Super Sprzedawca może także naruszać regulamin w każdej ofercie poprzez stosowanie klauzul niedozwolonych z rejestru UOKiK i innych zapisów niezgodnych z prawem konsumenckim, pomimo indywidualnej weryfikacji przez zespół. Ostrzeżenie pozbawiłoby statusu, ale wielokrotne zgłaszanie tego typu naruszeń u tego samego sprzedawcy skutkuje jedynie upomnieniami i innymi „stosownymi działaniami", nigdy ostrzeżeniem. Wielokrotne, ponieważ jedno zgłoszenie zazwyczaj nie przynosi żadnego skutku. To też nie jest fajne.

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

Mylisz noty z całego roku z notami z ostatnich 30 dni. Te noty dotyczą ostatnich 12 miesięcy, a SS dotyczy ostatnich 30 dni.

oznacz moderatorów

babysdreams
#9 Pomysłodawca#

Ja wiem ja to rozumiem ze z 30 dni ale to wygalda conajmniej dziwnie 95 procent i ma smart i super sprzedawcę i jeszcze na gorsze noty ogólne 48 48 i 49 to jest naprawdę mało .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dawniej nazywało się to Standard Allegro 🙂

oznacz moderatorów