anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super Sprzedawca - warunki

terazauto
#13 Ambasador#

Witam wszystkich.

Mam wrażenie że Allegro nie chce mieć Super Sprzedawców. A Wy ?

Warunki jakie należy spełnić stają się nierealne. Mamy w Polsce dwie firmy, dwa konta Allegro - uczciwie. Kiedyś wszędzie był status SS, a teraz to tak - raz jest, raz nie ma. Allegro pozwala wystawiać negatywne komentarze bez uzasadnienia, podnosi wymagania poziomu sprzedaży na który to poziom ma wielki wpływ np. terminowe odpowiadanie na wiadomości (również podczas urlopu) Allegro toleruje nadużycia Kupujących (jest odsetek osób stricte złośliwych lub nastawionych na wydębienie czegoś za free albo upustu). Zaczyna warunkować SS-a EAN-ami  - czyli dokłada się roboty, a marża spada...

Nie użalam się - zastanawia mnie to, dlaczego Allegro nie zależy na SS-ach. Akceptuję te warunki - jestem dorosły i korzystam z tej platformy z dobrodziejstwem inwentarza, bez pretensji. Po prostu nie umiem skumać co złego jest w SS-ach ?

Wspieranie "strefy partnera" ? Nasz prowizja jest zbyt mała ? (płacimy ogólnie na dwóch kontach ca. 7000 PLN - razem z opłatą utrzymaniową za oferty)

To jest mało ?

Obiecałem sobie jedno - jeśli na obu kontach stracę SS-a, usunę wszystkie oferty (w sumie to będzie trochę ponad 7 200 ofert) i wystawię ponownie około 400 ofert. Coraz mniej mam z tego hajsu, a coraz więcej pracy. Strange....

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@terazauto nikt tego nie rozumie i już dawno przestałem patrzeć czy mam SS czy nie mam SS sprzedaż taka sama nawet ostatnio przestałem się zgłaszać do tego programu  i zapomniałem że coś takiego istnieje 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@terazauto daj sobie spokój z SS, nie wpływa to zupełnie na poziom sprzedaży. Wręcz przeciwnie, jak straciłem do zacząłem więcej sprzedawać. Zamiast pilnować czasu na odpowiedź na maile i nie spać po nocy w stresie, że jakiś wariat zada pytanie, albo rozpocznie dyskusję, a Ty to przegapisz i polecą statystyki możesz ten czas przeznaczyć na rozwój własnego biznesu 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@terazauto SS mialem od początku jego istnienia , a w tym miesiącu straciłem . Na początku mnie to trochę przeraziło , ale biegnie 3 tydzień i obroty jak były tak są o dziwo nieco podskoczyły , ale może taki miesiąc . Uważam ,że jak napisał  mikeza nie warto , zadbaj o swój czas wolny , pora porzucić niewolnictwo pod nazwą allegro .Wszystkim nam należy się chwila oddechu , a nasze rodziny w końcu odzyskają mężów , ojców , matki ...........Z umiarem . 

oznacz moderatorów