anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Supersprzedawca jakie wymagania?

ADM_media
#11 Animator#

Niby wg wyliczeń mam spełnione wymagania, ale i tak pisze, że nie jestem supersprzedawcą. Co trzeba jeszcze zrobić o komu łapówkę dać aby to zaczęło normalnie działać i prawidłowo pokazywać?

ADM_media_1-1695982286397.png

Zamówienia też mam ponad 50

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

@ADM_media zdjęć nie widzimy 

Tytuł Super Sprzedawcy przyznajemy automatycznie. Wystarczy, że spełnisz poniższe warunki:

  • masz konto firmowe
  • Twoja jakość sprzedaży będzie na poziomie Super + lub Super przez co najmniej 14 z ostatnich 30 dni – nie muszą to być dni następujące po sobie
  • Twoja jakość sprzedaży będzie na poziomie nie niższym niż Dobry przez co najmniej ostatnie 30 dni
  • masz minimum 50 zamówień w ciągu ostatnich 30 dni.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

ADM_media
#11 Animator#

spełniam wszystkie te warunki

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ADM_media a w jakość masz obydwa kwadraty na zielono 

ss.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ADM_media
#11 Animator#

tak oby dwa na zielono,  mam natomiast taki komunikat:

"

Nie masz tytułu Super Sprzedawcy

Jakość Twojej sprzedaży jest na odpowiednim poziomie. Aby dołączyć do programu, zrealizuj minimum 50 zamówień."

A mam ponad 50 zamówień, beka z allegro, ciągle coś nie działa poprawnie 😕

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ADM_media Chodzi o zamówienia z ostatnich 30 dni, a w ostatnim miesiącu miałeś 45 zamówień, które nie zostały anulowane i nie przyznaliśmy zwrotu prowizji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ADM_media
#11 Animator#

to dlaczego mi pisze tak:

"

Zrealizowane zamówienia:53
Każde zrealizowane zamówienie to potwierdzenie Twojego doświadczenia jako sprzedawcy."
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ADM_media Tak, ogółem, ale do programu Super Sprzedawca zaliczają się zamówienia, które:

  • nie zostały anulowane przez Kupującego;
  • nie został do nich przyznany rabat transakcyjny dla wszystkich ofert z tego zamówienia.
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PrestigeWood
#8 Zapaleniec#

Chciałbym się dopytać w jaki sposób można odfiltrować takie zamówienia bo posiadamy konto na którym mamy 57 zamówień w ciągu ostatnich 30 dni, z czego 7 jest anulowanych. Teoretycznie powinno się zaliczać, ale brak jest supersprzedawcy.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PrestigeWood Możesz to sprawdzić w raporcie na panelu Jakości Sprzedaży + na wykresie 🙂 

Masz 49 zamówień, czyli brakuje jednego 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PrestigeWood
#8 Zapaleniec#

no tak, ale chciałbym widzieć które zamówienie jest brane pod uwagę a które nie. Chodziło mi o odfiltrowanie takich zamówień z listy zamówień. To że będę widzieć liczbę 49 nic mi niestety nie powie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PrestigeWood W tym momencie nie ma niestety takiej opcji, ale pracujemy nad wdrożeniem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Na moim drugim koncie firmowym Jestem w identycznej sytuacji jak @ADM_media 

Nowy system przyznawanie Super Sprzedawcy jest doskonałym narzędziem dla Allegro służącym eliminacji małych, solidnych sprzedawców.

Droga jest tylko w jedną stronę: mam za mało (o 1-2-3) zamówienie więc tracę SS. Nie mam SS więc system mnie pozycjonuje gorzej. Pozycjonowana gorzej mam jeszcze mniej zamówień aż do zaniku sprzedaży.

Nie mam tam żadnego negatywu, żadnej uwagi co do staranności pakowania, terminu wysyłki czy opisu oferty więc takich jak ja trzeba usunąć na rzecz tych z setką negatywów i SS przy nicku,

oznacz moderatorów

brakestop
#14 Krzewiciel#

...tu się czeka.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów