anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Supersprzedawca odebrany tytuł ponieważ brak pytań od Kupujących

mac-jan
#8 Zapaleniec#

Staram się aby opisy moich produktów były wyczerpujące. Klienci kupują, wystawiają opinię i wszyscy są zadowoleni. Nie ma powodów, aby kupujący rozpoczynali dyskusję, lub zadawali pytania. A jednak... odjęto mi 95 pkt, czego oczywiście nie widać a zestawieniu... Zapytałem na czacie dlaczego... i tu taka odpowiedź: "Po prostu w przeciągu ostatnich 30 dni żaden z Kupujących nie zadał Panu żadnych zapytań o przedmiot oraz nie było żadnych dyskusji, w których mógłby Pan się wypowiedzieć, aby uzyskać jakiekolwiek punkty w tych miarach." I tak zostałem ukarany... za rzetelną pracę tracąc tytuł SUPER SPRZEDAWCY. Napisałem dalej, że to chyba jaki żart i tu odpowiedź: "System punktuje lepiej działanie niż sam brak jego, dlatego w miarach średni czas odpowiedzi i terminowe odpowiedzi punkty są wyższe, zaś w przypadku braku podjętego kontaktu przez
Kupujących, system automatycznie przelicza punkty i przyznaje je w miarach brak pytań od kupujących oraz brak wiadomości w dyskusjach". NIE WARTO SIĘ STARAĆ!

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów

musashi2007
#13 Ambasador#

@mac-jan 
zaraz powinno pojawić się pytanie :).

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Też miałam ale jak już byłeś pierwszy to sobie podaruję:) 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Standard, ja grzecznie odpisuję na teksty oszustów z kradzionych kont ostatnio głównie.... grrrr 

Jeszcze gorzej ze zwrotami, bo to moja wina, że przez 13 miesięcy na tym koncie miałam tylko jedno anulowanie zaraz po zakupie i zero odsyłek ze strony klientów... Chyba musze specjalnie zacząć gorzej opisywać czy coś....

oznacz moderatorów

mac-jan
#8 Zapaleniec#

Właśnie to samo pomyślałem... to punktacja to jakaś żenada....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Żenada, ale przemyślana.

oznacz moderatorów

mac-jan
#8 Zapaleniec#

Przemyślana idealnie, tylko po to żeby utrudnić życie sprzedawcom...😥

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Czyli wychodzi na to że allegro zmusza sprzedawców głupią  punktacja ujemną do generowania sztucznego ruchu na koncie poprzez proszenie się swoich znajomych i rodziny w innym mieście o zadawanie pytań robienie zwrotów mimo że zabrania tego regulaminem pod groźbą permabana od działu bezpieki. Tak glupie że aż nieśmieszne. 

oznacz moderatorów

mac-jan
#8 Zapaleniec#

Niestety, też byłem w szoku jak to odkryłem... 🙄

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@az1rael Kolejny raz nasuwa mi się porównanie działalności na Allegro do życia w PRL. Po pierwsze, wciąż trzeba walczyć z problemami zupełnie nie znanymi gdzie indziej. Po drugie, wciąż mamy do czynienia ze zmuszaniem do niepotrzebnych i/lub fikcyjnych działań dla wykazania odpowiednich wskaźników

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Paranoi nie brakuje ,jak nie zadają pytań -źle i punkty ujemne ,jak nie ma zwrotów to też źle i jaka w tym logika że trzeba prosić się znajomych o zadawanie pytań lub robienia zakupów tylko po to by zrobić zwrot i zyskać 50 punktów na plus. Lepiej i uczciwiej by było przyznać takiemu sprzedawcy 100, 200 lub inną pulę punków za to że nikt go nie pyta i nikt od niego nie wymaga zwrotu .

oznacz moderatorów

mac-jan
#8 Zapaleniec#

Święta prawda!

oznacz moderatorów