anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Supersprzedawca , odroczenie weryfikacji ...

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Od połowy miesiąca z przyczyn obiektywnych musiałem zawiesić sprzedaż. Brak części i popytu na moje "zabawki" . Co teraz ? Strace z trudem zdobytego i utrzymywanego "Super Sprzedawcę " z przyczyn ode mnie niezależnych czy  może Allegro planuje troche "poluzować" wymagania, ew odroczyć comiesięczną weryfikację  ? Bo chyba nie ja jeden jestem w tej sytuacji ?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

Nie ma co na to liczyć 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

No, cudów sie nie spodziewam ale to nic nie kosztuje a było by miłym gestem wsparcia ze strony firmy która w końcu dzięki nam zarabia  😉

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

tak jak pisze @kostas11, nie ma co liczyć, to jest niezależne od supportu, wszystko wylicza system niestety, informatycy tylko ten system poprawiają, żeby nie było błędów 🙂 tam nikt nie daje i nie zabiera (zapewne) ręcznie 🙂

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Trudno, coż zrobić. SYSTEM to system. Od nowa sie będzie trzeba piąć po szczeblach kariery... 😉

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

no cóż.. życie to nie bukiet róż  🙂 - jak to mówił pewien nauczyciel 😛

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Inny prezes  mówił "że jak nie potrafią działać w takich warunkach to sie widocznie do biznesu nie nadają " No ale może nie idźmy tą drogą 😉

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Ludwiku Dorn i Sabo! Nie idźcie tą drogą! 😄

oznacz moderatorów

rafi_2004
#9 Pomysłodawca#

Nie liczył bym na to . Roboty tam zatrudnione "tylko regulamin " nic innego się nie liczy. A takie wartości jak wsparcie w trudnej sytuacji lub jakakolwiek empatia jest tej bezosobowej machinie obca.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

nad tymi robotami albo działa jakaś Mafia (i Vito Scaletta), albo boją się oklepu 🙂

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

No allegro do roboty

@eightbitclone2 to nie taki zwykły sprzedawca

jako posiadacz metrów sześciennych komputerów typu spectrum commodore amiga amstrad msx apple II i innych

łącze się w bólu

moim planem na "starość" było duże prywatne muzeum komputerowe a wirus raczej wszystko zniszczył

bo kto obecnie zgromadzi się by podziwiać coś takiego?

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

No i jako taki dostane po pupie..;) życie. Ktoś kto sprzedaje masowo papier toaletowy na metry, bedzie nadal super sprzedawcą 😉  Ot takie nasze XXI wiekowe klimaty. ZYSK i tabelki , nie generujesz  ZYSKU,  to spadaj na wysypisko... Chyba sobie poszukam książki , takiej papierowej, jak jeszcze książkowych  sprzedawców nie ubili, "Grona gniewu". Ekipie allegro też polecam przeczytać 😉

oznacz moderatorów