anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

system komentarzy nie ma sensu Wytłumaczę czemu.

MAMY ROZWIĄZANIE!
kolekcjonerstw
#9 Pomysłodawca#

Jesli allegro samo stosowałoby sie do systemu komentarzy to już dawno by nie istniało wiecie czemu? Sprawdźcie sobie ocene allegro na googlach :-). Srednia ocen 1.4 na trust pilot - poziom nieakceptowalny!. Skoro allegro tak lubi oceny, moze niech weznie pod uwage oceny wystawione im przez uzytkownikow :-).
Jednak allegro dalej istnieje.
Dlatego system komentarzy nie ma sensu. W 10 miesiecy mialem okolo 5000 transakcji - z tego okolo 1000 osob zostawilo komentarz pozytywny i 8 osob negatywny na tej podstawie allegro oblicza srednia, co z reszta trransakcji? no wlasnie, allegro nie bierze pod uwage transakcji w których nie było komentarza i to jest nie fer. Powinno byc tak, ze  jeśli ktos nie zostawi komentarza powiedzmy przez miesiąc to z automatu transakcja powinna byc rozpatrywana jako pozytywna i wliczana do średniej ocen. Teraz to wyglada tak, ze w miesiac mam 500 transakcji i ktos da mi negatywa i odrazu wlacza sie alarm, ze moj poziom jest nieakceptowalny. 
Allegro... to wasz poziom jest nieakeptowalny poczytajcie sobie opinie na wasz temat.
PS sam jedna zostawiłem 🙂

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mdrogeria
#21 Demiurg#

wiemy ...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale to oni są naszym pracodawcą..👩‍⚖️

oznacz moderatorów
kolekcjonerstw
#9 Pomysłodawca#

A to nie jest tak że to my jesteśmy pracodawca, allegro? Bez nas nie ma allegro. Ja bym bez allegro dał radę, mam inne kanały sprzedażowe.

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

wszsytko rozpracowane, wiadome, nawet propozycje zmian były zgłaszane.

temat tabu

woda w usta

betonoza

Don Kichot i jego wiatraki

nic nie trafia i trafiać nie będzie. Może jak ze wszystkim w historii - musi zaistnieć wymiana pokoleniowa, nowe osoby zarządzające, ewentualnie głębokie zminay rynkowe.

oznacz moderatorów