anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Systematyczne prawianie błędów przez pracownika allegro na jeszcze większe błędy.

MAMY ROZWIĄZANIE!
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Po raz kolejny są poprawiane dane które nie wymagają poprawiania. Prosiłam o zmianę nazwy modelu (z e-gordo na e-gordo 7.8-S) a nie kodu producenta który jest: e-Gordo 7.8-S (18). W chwili obecnej nie jestem w stanie zgłosić tej zmiany bo wymaga to ode mnie wstawienia chociaz jednego zdjecia, a tych w ofercie nie chcę zmieniać. Czy panstwu sie wydaje, że mamy czas który możemy trwonić na wieczne poprawianie błędów i problemów które stwarzają wasi pracownicy, czy ktoś mi za ten czas zapłaci? Poprawiana jest specyfikacja producenta na "wygodniejszą" dla pracownika allegro. Np. rowery w kolorach szarym/zielonym/białym (wielokolorowe) na białe, opisy modelu jako kody, kody jako opisy modelu etc.  To jest frustrujące i niestety kosztowne. Bardzo proszę o zmianę kodu na kod podany przez producenta.
Aukcja nr: 13069095512
Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sportiemocje Cześć! Przepraszam Cię, jeśli któryś z pracowników źle Cię zrozumiał. Wysłałam już prośbę o poprawienie kodu producenta w produkcie na: e-Gordo 7.8-S (18). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów