anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szybka wysyłka SOBOTA

lewgorzkowski
#10 Popularyzator#

Hej, czy mimo, że na dane zamówienie mam czas wysyłki do poniedziałku, ale jeżeli wysłałbym dziś  i kurier INPOST by odebrał z paczkomatu to czy zaliczy mi się do statystyk jako wysyłka w ten sam dzień? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

majster_man
#14 Krzewiciel#

W sobotę to odpoczywa się nad jeziorem. Ewentualnie na pytania możesz odpowiedzieć przy porannej kawie.

oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#10 Popularyzator#

@majster_man  allegro sprzyja pracoholizmowi;]

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lewgorzkowski tak , jesli zamówienie wpłynęło dzisiaj i dzisiaj kurier podejmie paczkę , pamiętaj jednak  o algorytmie 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@lewgorzkowski Jeśli zamówienie wpłynęło w sobotę, to tak. Jeśli w piątek to już nie ma znaczenia.

Z tym że to się liczy tylko do "szybkiej wysyłki". Dla "wysłanych w terminie" wystarczy wysłać w poniedziałek.

Poza tym, nie zawsze i nie wszędzie w soboty paczki są odbierane, i raczej nie obowiązują tzw. godziny graniczne. Kurierzy w soboty jeżdżą głównie dla dostarczenia przesyłek, odbierają "przy okazji", bo nie mają takiego obowiązku. U mnie np. soboty jeździ inny kurier niż zwykle, i raczej przyjeżdża ok. 12-13. W dni robocze musi odebrać wszytko, co zostanie włożone do maszyny przed 15-tą, ale w soboty już nie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bałaganu sobie tylko narobisz, algorytm będzie to widział i wyliczał.

oznacz moderatorów