anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tabela rozmiarów - dodanie do kategorii Rolki do kabin prysznicowych.

springaz
#7 Wielbiciel#

witam, 

Chciałabym prosić o umożliwienie dodania Tabeli Rozmiarów w kategorii ( rolki ) poniżej ścieżka:

  1. Allegro >Dom i Ogród > Budownictwo i Akcesoria > Łazienka i toaleta > Kabiny i brodziki > Akcesoria > Rolki

Chodzi o możliwość dodania pozycji : Średnica kółka

w jednym modelu rolek występują różne średnice kółek. np 19 mm / 23 mm / 25 mm / 27 mm

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@springaz Widzę, że w tej kategorii jest już parametr "średnica". Czy to on ma być zmieniony? Proszę Cię o doprecyzowanie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

springaz
#7 Wielbiciel#

Raczej chodzi mi o dodanie tabeli rozmiarów...Tak jak przy butach. Żeby klient widział od razu że z tego modelu ma do wyboru różne rozmiary. Aktualnie albo musi wybrać sobie w filtrach, albo widzi warianty... Czyli np. 4 takie same zdjęcia główne... Bo na zdjęciu głównym nie można napisać rozmiaru przecież. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@springaz W tej kategorii warianty są tworzone przy użyciu parametru "Średnica", więc z poziomu powiązanych ofert klient może się przeklikiwać:

nat_not_0-1716986496986.png

Prześlij mi proszę link do przykładowej oferty z tabelą, o którą Ci chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

springaz
#7 Wielbiciel#

Właśnie o to mi chodzi, jak na podanym przykładzie. U mnie tak nie ma. Czy to możliwe że to dlatego że mam inne kody ean dla każdego rozmiaru?? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@springaz Nie są to tabele rozmiarów, tylko jest to wielowariantowość (produktowa lub ofertowa). To, że dla każdego rozmiaru masz inny numer EAN jest jak najbardziej prawidłowe.

Wielowariantowość produktowa tworzona jest na podstawie parametrów automatycznie: https://help.allegro.com/sell/pl/a/czym-sa-warianty-produktowe-PgbzjwbKkhM 

Wielowariantowość ofertowa jest tworzona przez sprzedających: https://help.allegro.com/sell/pl/a/wielowariantowosc-ofertowa-jak-polaczyc-oferty-i-edytowac-wariant... (ale wycofujemy się z wielowariantowości ofertowej, niedługo nie będzie już dostępna). 

Podaj przykładowy numer oferty zgodnie z prośbą Natalii. 

oznacz moderatorów

springaz
#7 Wielbiciel#

Witam, Przesyłam link do przykładowej aukcji...jak połączyłam w wielowariantowość , to u mniw wygląda to tak:  

oznacz moderatorów

springaz
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@springaz napisz proszę w tej sprawie za pomocą formularza i prześlij uzupełniony plik (możesz go pobrać z tego artykułu). W wiadomości napisz proszę, że chcesz, aby wymienione w pliku oferty były połączone i wariantowane po parametrach: Kolor/Wzór, Średnica i Liczba sztuk jak np. oferta nr 13458311198. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów