anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon stacjonarny ,,odbiór w punkcie,,

mdrogeria
#21 Demiurg#

Witam . kupujący niezarejestrowany  wybrał dostawę ,,odbiór w punkcie ,, podając nr tel . stacjonarny . System Poczty Polskiej odrzuca przesyłkę z tego powodu .Na wiadomości maiolwe nie odpowiada , telefon nie odpowiada ,, niedostępny . Co mam w takim przypadku zrobić ?

Czy Allegro zrobi z tym w końcu porządek ??

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

A jak ktoś nie posiada "komórki" to nie kupi?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

lew433 nie powinien mieć możliwości wyboru przesyłki ,, odbiór w punkcie ,,

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ok rozumiem. Nie ma jak go powiadomić. Ale nie każdy ma możliwość dostawy na adres, albo rosną koszty . Podejrzewam ze to starsza osoba.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

lew433  Zero kontaktu , chyba zwrócę kasę bo wysłanie będzie jednoznaczne z powrotem przesyłki . .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No tak.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

lew433  tyle w tym dobrego ,że niezarejestrowany i nega nie wystawi .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria  wczoraj miałem identyczny problem, po zaciągnięciu do EN wyskoczyło niepoprawna przesyłka 😞  

@nat_not @cloudcloud @_HolaOla_ @msniezek czemu system przepuszcza taki telefon, dla nas to dodatkowa praca i czasem spięcie z klientem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

m.milek
#10 Popularyzator#

Dziś próbowałem nadać paczkę do odbioru w Sklep Żabka. Niestety system nie chce przyjąć zlecenia, gdyż klientka podał numer telefonu stacjonarnego, którego w dodatku nie odbiera. Poinformowałem o tym Allegro i w odpowiedzi zamiast otrzymać zapewnienie, iż dział techniczny zajmie się problemem w celu zablokowania podawania tel. stacjonarnego przy paczkach nadawanych do punktu, to mam kontaktować się z klientka na chat???

 

Kolejna odpowiedz z allegro:

Dzień dobry,

Rozumiem Pana sytuację, na ten moment system przyjmuję numery stacjonarne.
Dziękuję za sugestię, przekaże je do odpowiedniego działu.

Tak jak wspomniałam sprawę przekazałam do działu obsługi Klienta z prośbą o kontakt z Kupującym.

Pozdrawiam
// Oliwia Radojewska
Zespół Allegro

 

W odpowiedzi wysłałem zrzut z ekranu z okna

https://wysylam.allegro.pl/konto/dodawanie_paczki

z widocznym komunikatem o treści:

"Proszę podać numer telefonu komórkowego (może zawierać tylko 9 cyfr)"
 
EDIT. Żeby było śmieszniej, udało mi się skontaktować z klientką, która twierdzi, że podawała tel GSM... stacjonarny jest historyczny sprzed od 14 lat i 8 miesięcy 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

m.milek czyli mamy was głęboko w .......1276957215_by_chronic84_600.jpg

oznacz moderatorów