anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Termin wysyłki - do 3 dni roboczych

BlackDotAudio_eu
#7 Wielbiciel#
Cześć,
Jak mam wytłumaczyć klientowi co oznacza: „Podczas tworzenia tej oferty sprzedawca zadeklarował, że wyśle towar do 3 dni roboczych." Ponieważ ja chyba nie potrafię mu tego wytłumaczyć, a on nie rozumie tej definicji. Poniżej jedna z odpowiedzi kupującego, przy próbie wyjaśnienia tej frazy i terminu:
 
"Proszę nie zaprzeczać własnym słowom. Sam Pan napisał "termin wysyłki - do 3 dni roboczych" a nie trzeciego dnia. Nadal nie widzi Pan różnicy ? I nie musi mi Pan niczego więcej tłumaczyć."
 
Ogólnie klient bardzo roszczeniowy i grozi negatywem 😕
 
Dzięki 🙂
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

.....,,, wysyłka 3-ciego dnia będzie zgodna z moją deklaracją ... pozdrawiam ,, 

możesz zrobić kopiuj - wklej 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@BlackDotAudio_eu ja bym zakończył dyskusję bo to do niczego nie doprowadzi tylko bardziej się wkurzy 😞 możesz mu podesłać zrzut z ekranu czas wysyłki z jakości sprzedaży że paczka została wysłana o czasie, niektórzy wiedzą lepiej więc od razu na czarną listę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@kostas11 czarna lista is dead

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SpeedyGonzalezz wiem że to się inaczej teraz nazywa i działa ale wszyscy wiedzą o co chodzi 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

Inaczej się nazywa i inaczej działa. Nie da się dodać tak po prostu kogos do czarnej listy.

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@kostas11 Raczej mi nie chodziło o nazwę, ale o to, że w praktyce jest martwa. Ktoś musiałby narobić szkód co najmniej trzy razy, i tylko taki, co sfinalizuje zakupy. Nie da się wpisać delikwenta profilaktycznie 🐭

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SpeedyGonzalezz nie trzeba czekać aż Cię wydymają 3 razy, ja oddałem ostatnio gościa po pierwszym razie i spokojnie przeszło 🙂 ten zapis to taki dupochron allegro 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@BlackDotAudio_eu Napisz [edycja], że jak się wyrobisz i będziesz miał czas to wysyłasz wcześniej > jak nie to 3-go dnia zgodnie z deklaracją

oznacz moderatorów