anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

towar kupiony z plama

patrycja63
#7 Wielbiciel#

klientka kupiłam bluzke , ja napisałam ze stan bardzo dobry a ona mówi ze jest plama , wyprała bluzke i plama nie zniknęła , co zrobic w takiej sytuacji.

Dzieki za odpowiedx

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

A czego kupująca żąda??? możesz przyjąć zwrot, możesz się dogadać z kupującą.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@patrycja63 W takiej sytuacji niech klientka Ci odeśle bluzkę w ramach reklamacji, a Ty oddaj jej pieniądze, o ile faktycznie jest tam plama.

Reklamację możesz odrzucić, ale wtedy klientka może otworzyć Dyskusję i poprosić o pomoc Allegro, może też skorzystać z Programu Ochrony Kupujących, a to może stanowić dla Ciebie spory problem.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Nic plama na bluzce z plamą na honorze i problemami, zwróć, dogadaj się albo...nie sprzedawaj takiego czegoś.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@patrycja63 Stan bardzo dobry to kojarzy się potencjalnemu klientowi jako towar używany bez widocznych uszkodzeń a jakaś tłusta plama która nie chce zejść po praniu jest już problemem i tak jak już tu napisali koledzy tylko dialog i wypracowanie kompromisu jest najlepszym rozwiązaniem dla ciebie .Możesz zaproponować obniżkę ceny lub zwyczajnie spytać co by satysfakcjonowało klientkę aby obie strony nie miały do siebie żalu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedający nie może proponować obniżenia ceny. Obniżenia ceny może, między innymi, żądać w ramach reklamacji kupujący.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Proponować może ale klient nie musi się na to zgadzać .Zamiast żądać czegokolwiek najpierw warto się po prostu po ludzku dogadać .

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

z ciekawości -  była ta plama czy jej nie było ?

Podam przykład - ja sprzedaję produkty nowe - raz Klient mi zgłosił ,że produkt zawiera plamy.

Zwrot.

Przyszedł ciuch - ufajdany cały z jakiej zupki czy coś. Baba przymierzała pewnie dziecku przy jedzeniu ? Ludzie są bezczelni na maxa....

Oddałem kasę - bo co mi pozostało ? Dyskusja i negatyw - taka alternatywy. Zero szans wybronienia się. 

oznacz moderatorów