anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Trafność - czy ktoś moze odpowiedziec jakie prawa tym rządzą?

Idź do rozwiązania
agat-ek
#9 Pomysłodawca#

Wg trafnosci zegarki meskie w portalu allegro rozpoczyna sprzedawca z czasem wysyłki 18 dni, 3 komentarzami i lokalizacja: Chiny. Pomijam fakt, ze sprzedawany zegarek jest podrobka bo samo all go sprzedaje za 360z to jak widac ani deklarowana jakosc obslugi, czas wysylki, ani SS nie maja zadnego wplywu na pozycje w trafnosci.No chyba, ze Chinczyk wiecej placi albo ma kolege w administracji...

Ps. Glupi moderatorze - zanim usuniesz ten post po raz kolejny - informuje Cie, ze mam zrobiony skan i nie pozostawie tej Waszej manipluacji bez pokazania Światu. A usuwanie tego postu dziaa tylko na niekorzysc serwisu

 

 

InkedFirefox_Screenshot_2021-02-18T17-16-47.096Z_LI.jpg

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
uEdka
#21 Demiurg#

@agat-ek chińczyk pewnie słono płaci za promowanie swojej oferty, dlatego jest pierwszy na liście wyszukiwania 🙂 Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby  wykupić wyróżnienia i być na szczycie list wyszukiwania.

PS Możesz mieć pewność, że post zostanie usunięty ze względu na to jak nazwałaś moderację.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@uEdka  no jak nazwała? Glupi  a co to za słowo glupi. No chyba że w starokantońskim ma jakieś znaczenie🤣

A po czwarte- skąd pewność że się nie znają

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@agat-ek niski poziom prezentujesz Ps. Glupi moderatorze 😞 podstawówka czy gimnazjum, mama pozwoliła korzystać z komputera 😄

A nie jest przypadkiem pierwsza aukcja promowana albo ads ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
msniezek
Menedżer Społeczności
Menedżer Społeczności

@agat-ek po pierwsze, możemy wyjaśniać tylko te sprawy, w przypadku których mamy komplet informacji - tutaj nie wystarczą "skany", potrzeba również dokładnego adresu strony, z której zostały zrobione.

Po drugie, używając obraźliwych określeń w stosunku do innych osób nie tylko łamiesz zasady forum, ale sam sobie wystawiasz świadectwo.

Po trzecie, nie usuwaliśmy Twojego posta - został automatycznie zakwalifikowany do spamu, dzisiaj rano cofnęliśmy tę decyzję - jest dostępny tutaj. Mechanizm nie jest doskonały, ale gdyby nie on, forum byłoby zaśmiecone automatycznymi reklamami. Masz w tej chwili 8 rangę, od rangi 9 posty są wyłączone z kontroli antyspamowej.

Po czwarte - serio, straszenie nas "pokazaniem światu" czegokolwiek nie ma sensu. Nie mamy nic przeciwko temu, abyś pokazywał światu cokolwiek, co znajdziesz na Allegro. Fajnie tylko, jeżeli możemy się do tego odnieść (a aby to było możliwe, musimy znać szczegóły). Jeżeli nie zauważyłeś, nie usuwamy stąd żadnych niewygodnych postów, o ile tylko mieszczą się w formule tego forum (zawierają pytanie lub wątpliwość, którą można wyjaśnić) i nie naruszają innych zasad.

Kontynuujmy tę rozmowę w pierwotnym miejscu.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów