anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Trochę dziwne . Temat dla sprzedających.

mdrogeria
#21 Demiurg#

Witejcie , sytuacja wygląda trochę dziwnie dlatego tu piszę . Dzwoni dzisiaj Pan ... z informacją ,że był u niego kurier i zostawił przesyłkę , a nic nie zamawiał . Niby nic szczególnego , standardowo proszę o dane z etykiety , odnajduję transakcję , DANE DO WYSYŁKI ZGODNE , numer telefonu również . W karcie zamówienia są dane kupującego inne niż odbiorcy ... nic szczególnego .Podaję rozmówcy imię i nazwisko kupującego z pytaniem czy zna tą osobę i .... odpowiedź otrzymuję przeczącą . Telefon kupującego nie dostępny , wiadomość mailowa bez odpowiedzi . Jakie mam zadać pytanie ... sam nie wiem , czyli zapytam prosto ,, co Wy na to ?

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

mdrogeria
#21 Demiurg#

serwis-texas jestem tu codziennie , w weekendy raczej mało , zapodam rozwiązanie problemu ,tylko kiedy ??

w ubiegłym tygodniu zamówienie małe ... echh . ale co trzeba wysłać , w wiadomości do sprzedającego ,, proszę o szybką wyszyłkę ,, nic nowego .... poszło .. w dniu zamówenia .3-ciego dnia przesyłka wraca niepodjęta w terminie .. .też żadna rewelacja . Standardowy mail o powrocie przesyłki po 2 dniach odpowiedź ,, nie zdążyłam odebrać ,, . Na 2 maila z prośbą o decyzję ,, odstąpienie czy ponowna wysyłka ,, odpowiedzi brak . 3-ci mail , odpowiedzi brak , przesylka leży , w sierpniu skończy się termin ważności produktu . ... fajnie .

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria Czy jakiś post wszamało, czy tylko mi się wydaje?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

a może to jakiś błąd systemów allegro lub inpostu?

oznacz moderatorów