anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Trochę dziwne . Temat dla sprzedających.

mdrogeria
#21 Demiurg#

Witejcie , sytuacja wygląda trochę dziwnie dlatego tu piszę . Dzwoni dzisiaj Pan ... z informacją ,że był u niego kurier i zostawił przesyłkę , a nic nie zamawiał . Niby nic szczególnego , standardowo proszę o dane z etykiety , odnajduję transakcję , DANE DO WYSYŁKI ZGODNE , numer telefonu również . W karcie zamówienia są dane kupującego inne niż odbiorcy ... nic szczególnego .Podaję rozmówcy imię i nazwisko kupującego z pytaniem czy zna tą osobę i .... odpowiedź otrzymuję przeczącą . Telefon kupującego nie dostępny , wiadomość mailowa bez odpowiedzi . Jakie mam zadać pytanie ... sam nie wiem , czyli zapytam prosto ,, co Wy na to ?

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria też miałem podobnie, prezent a obdarowany nic nie wiedział 🙂

Może ktoś robił prezent ale zakup przez konto osoby trzeciej nie znanej Panu 😞 Zapomnij jak coś będzie nie tak odezwą się 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

kostas11tak mam zamiar zrobić , ale odbiorca naciska na wyjaśnienie , dzwonił już 3 razy z pytaniem czy coś wiem  i dalej utrzymuje ,że osoby zamawiającej nie zna . Zamawiający z Ełku , a paczka w Sieradzu ... 400km. Przesylka przedpłacona .... cóż pewnie se trochę poleży tylko ciekawe czy tam gdzie powinna czy będą problemy .

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria

@kostas11 prawdopodobnie wskazuje właściwy kierunek😁

Przesyłka opłacona, to czekaj na ciąg dalszy😁

Miałem takie przypadki. Ucieszyły mnie te niespodzianki.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria Prezent na dzień Ojca?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pinsplash henny do włosów , spóźniony na Dzień Matki ? odbiorca facet 😁

 

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria 

Miałem się zapytać, czy masz w ofercie artykuły w stylu cyjanek, arszenik etc. ;]

Poczekaj na odpowiedź od płacącego. Opcja, że allegro pokazało w formularzu inne dane dostawy (zupełnie innej osoby) jest mało prawdopodobna, ale moim nie jest zupełnie niemożliwa. Pamiętam z czasów wprowadzenia payu sytuację w której otrzymałem kasę za sprzedaż przedmiotu. Nie ja go sprzedałem. Znalazłem tą osobę na allegro i przesłałem jej kasę.

Chociaż w tej sytuacji rozwiązanie jest pewno jakieś pokręcone, ale logiczne, bo tak zazwyczaj jest ;o

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@cookie000 był jakiś czas temu przypadek że allegro pomieszało adresy dostawy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@kostas11 

Ta rozbieżność w odległości jest niepokojąca ;]

Ja zauważyłem ostatnio, że coraz więcej zdarzają się sytuacje (a sprzedaję malutko), że osoba kupująca (z konta) wybiera dane dostawy (tj osoba, email, telefon) zupełnie inne. Wiele jest na to prostych wytłumaczeń, ale zawsze wprowadza mi to mały element niepokoju.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@cookie000

Mały element niepokoju owszem. Jednak w przypadku przesyłki opłaconej bardzo mały. Co innego, gdy adresy się różnią przy COD. Wtedy w pierwszej kolejności dzwonię do odbiorcy. Trafiają się żartownisie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

cookie000 za długo tu jestem żeby panikować ,,@kostas11 prawdopodobnie wskazuje właściwy kierunek,,  , tak bo skąd kupujący posiadałby tak szczegółowe dane odbiorcy mieszkającego ponad 400km dalej ?

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria 

Zawsze trzeba brać pod uwagę wątek brazylijski.

Odnaleziony po latach syn/ojciec 😂

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria

Wracając do dna ojca. Dokładnie taki przypadek. Mój syn mieszka w odleglości 250 km. Wysłał z adresu firmy w której pracuje. Prezent na wspomniany już dzień ojca.

Tylko zapomniał zadzonić😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

DECO-MASTER w przesyłce były henny do włosów - czerwona fioletowa i ruda,odbiorca facet , owszem zdarza się ,że facet zamawia henny dla siebie i dla mnie nic wielkiego ,ale w odcieniach brązu .

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria

No nie wiem. Najgłupsze będzie, jeśli facet jest łysy :).

To może być jakiś niesmaczny żart.

Ja tylko opisuję własne doświadczenia.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ja nic na to. Wysłałeś opłacony towar zgodnie ze zamówieniem. Niech sobie Pan dzwoni. Pan nie jest stroną. Możesz zablokować jego numer, przestanie dzwonić.

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

Możliwe że są zapisane dane logowanie w kompie automatycznie, i zostały wybrane i potwierdzone "jednym kliknięciem zbyt daleko" (one click too far)

Trudna sprawa, bo wszedłeś w posiadanie przedmiotu Ci nienależnego...

Nie jest to tak "hop-siup" Ja bym odesłał do nadawcy, i spokojnie spał. Niech sobie zainteresowani wyjaśniają - ale Ty jesteś czysty. 

Just my opinion.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

terazauto miałbyś rację jeśli nadawca i odbiorca byliby dla siebie znani , a rozmowa telefoniczna z odbiorcą temu zaprzeczyła .

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Jak się "niby" nie znają, to obstawiam jak wcześniej:

"@mdrogeria

No nie wiem. Najgłupsze będzie, jeśli facet jest łysy :).

To może być jakiś niesmaczny żart."

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Obiecaj chociaż że wrócisz z info jak się to kiedyś samo wyjaśni 🙂

oznacz moderatorów