anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Trzecia reklama sponsorowana ?

Infkompint
#8 Zapaleniec#

Witam
Chcialem sie zapytac uzytkownikow czy nie uwazaja ze 3 reklama to lekka przesada ? Niedlugo dadza jak w google 5 wynikow zeby zakryc normalne aukcje. Co o tym sadzicie ?3reklama.png

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

komis-bell
#21 Demiurg#

@Infkompint Obrazki musi zatwierdzić moderacja.

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@Infkompint ja się wczoraj tak biłam z tymi ofertami sponsorowanymi przy zakupach. Musiałam bawić się filtrami, żeby wykluczyć jedną z sugerowanych marek, bo, w przeciwieństwie do innych, miała wysyłkę bardzo późno. Ale to było takie kombinowanie, żeby tylko jakoś te sugerowane ominąć.

Ale cóż, każdy orze jak może. Dla tych sponsorowanych marek to bajka

oznacz moderatorów

Infkompint
#8 Zapaleniec#

Niedługo nie bedzie widac normalnych ofert i tak sie zastanawialem czy tylko ja uwazam to za przesade czy inni ludzie tez.

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

Obawiam się, że serio może być ich z czasem więcej. Przez łączenie tych samych ofert w jedno tu się robi wyścig szczurów i każdy będzie się starał jak najbardziej wybić swoją ofertę. A allegro na tym hajs zbija.

oznacz moderatorów

Infkompint
#8 Zapaleniec#

Moze uzytkownicy powinni jakos zareagowac ? W koncu to Wy tworzycie cala sprzedaz a z drugiej strony jak nie sprzeda jeden to jego zakupy przejmie drugi, ale uzytkwonicy tez chyba powinni miec cos do powiedzenia 😉

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

Reagujemy, zgłaszając swoje niezadowolenie i tłumacząc im jak krowa na rowie, że cały ten katalog to straszliwa rzecz i wielki błąd. Ale raz, że i tak mają i będą mieć to gdzieś, a dwa, że jesteśmy jak kropla w morzu. Bo co z tego, że my się burzymy, jak inni sprzedawcy aż tak nie wnikają i sobie działają, a klienci kupują - w końcu allegro to największa sprzedażowa siła w Polsce. 

Więc łatwo nie jest. A będzie gorzej.

oznacz moderatorów

IZULA50
#11 Animator#

@Infkompint 

Reagować to mogliśmy 10 lat temu a teraz jedyna reakcja to zamknięcie konta tu .Kto nas sprzedawców tu słucha ??

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@IZULA50 Ogólnie  sprzedawcy są tutaj na straconej pozycji: klienci nas nie widzą, a allegro nas nie chce. Elo xd

oznacz moderatorów

Infkompint
#8 Zapaleniec#

Jak jeden nie sprzeda to sprzeda drugi to samo.
Dla Allegro zysk ten sam wiec co sie maja przejmowac, ze ktos odejdzie.
Gorzej jak Azjatycki portal bedzie sie przejmowal zdaniem ludzi i cos w koncu sie zmieni w podejsciu allegro 

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

Oni tworzą teraz sporo ankiet i w każdej, którą wypełniam, skarżę się na to, jak allegro traktuje sprzedawców XD więc liczę, czekam i mam nadzieję.

oznacz moderatorów

IZULA50
#11 Animator#

@Methrylis  A co ma się zmienić ? czy ostatnio wprowadzone zmiany poprawiły komfort pracy ? obniżyły koszty obsługi konta na allegro ? lub w ogóle były na korzyść sprzedających 

oznacz moderatorów

Infkompint
#8 Zapaleniec#

Gosc nie odbiera przesylki i wstawia negatywny komentarz.
Widzialem nie raz taka sytuacje tutaj na forum oraz mialem osobiscie sam taka.
Oni komentarza nie usuna. Przeciez to jakas farsa. 

Teraz reklam nawrzucaja 10 zeby ludzie za kliki placili po 3 zł...
Naciaganie sprzedawcow. Miejmy nadzieje, ze do czasu az konkurent z Azji bedzie im stąpał po odciskach ...

oznacz moderatorów

IZULA50
#11 Animator#

@Infkompint A Pok zobacz jak działa narzędzie do wyłudzeń  nikt nas oficjalnie z allegro nie wygoni ale poprzeczka jest tak podnoszona zeby samemu zrezygnować z handlu tu a dobrze wiemy ze nie w każdej branży jest alternatywa dla allegro 

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@IZULA50 Toć ja o rywalach azjatyckich mówię, broń boże nie o allegro 😉 Niech oni wykorzystają tę lukę, jaką jest złe traktowanie sprzedawców przez allegro, bo to, jak widać, studnia bez dna.

oznacz moderatorów

IZULA50
#11 Animator#

@Methrylis Toć nie doczytałam 😀 ale masz racje pisz ,myślałam ze to tych tu ankietach piszesz 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jeżeli korzystacie z uBlock albo AdBlockPlus, polecam filtr AlleBlock 🙂 blokuje większość takich śmieci

oznacz moderatorów