anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tymczasowo wydłużyliśmy przewidywany czas dostawy dla wybranych przewoźników

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

[Aktualizacja: Od dziś (19.12) od godz. 16:00 przewidywany czas dostawy dla tych przewoźników obliczamy już w standardowy sposób. Oznacza to, że czas przewozu dla tych firm logistycznych wynosi 1 dzień.]

W związku ze zwiększoną liczbą zamówień i złymi warunkami atmosferycznymi czas przewozu po stronie firm logistycznych może się wydłużyć. Dlatego 16 grudnia po godzinie 15:00 wydłużyliśmy o 1 dzień przewidywany czas dostawy dla przewoźników:

  • InPost
  • DPD
  • Allegro One Kurier
  • FedEx
  • TNT Express
  • UPS
  • ORLEN Paczka.

Pokażemy kupującym taki przewidywany czas dostawy, który uwzględnia wydłużony czas przewozu zamówień. Dzięki temu będziemy mogli uniknąć rozczarowania klientów, których przesyłki mogłyby nie dotrzeć zgodnie z wyświetlanym w momencie zakupu przewidywanym czasem dostawy. Na bieżąco obserwujemy pracę przewoźników i gdy tylko sytuacja wróci do normy, zaczniemy obliczać przewidywany czas dostawy tak, jak zwykle. Oczywiście będziemy Was o tym informować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

RED
#21 Demiurg#

jakie złe warunki?

w Szczecinie śniegu nie ma

oznacz moderatorów

Eleffante
#7 Wielbiciel#

W Świętokrzyskim natomiast było go (i dalej jest w sumie) od groma 😉

oznacz moderatorów

diegoaragon
#10 Popularyzator#

_HolaOla_to dlaczego mi w ofertach pokazuje czas dostawy/przewozu dla Inpost 3 dni robocze a nie 1 dzień?

Nie ma żadnego opóźnienia w nadawaniu przesyłek.

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@diegoaragon Poproszę przykład. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

diegoaragon
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ Numer oferty: 6919023680 przewidywany czas dostawy za 8 dni a powinno być czwartek 22.12.br (dla paczkomatu).

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ 50a01880-7bc0-11ed-96e8-dd451dca24fc zgodnie z nadaniem powinna być u klienta 16-tego  ,a jeszcze sobie dynda w Inpoście 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Kontaktowałeś się w tej sprawie z Inpostem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Godzinkę temu zwróciłem na to uwagę , ale widzę ,że jest w doręczeniu może dotrze . Klientka na razie nie zgłaszała problemu ....

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@diegoaragon Dziękuję, już to wyjaśniam. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

diegoaragon
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_osoby odpowiedzialne za wyświetlanie przewidywanego czasy dostawy mają problem z matematyką lub nie czytają "AKTUALNOŚCI" jakie wstawia samo Allegro.

Wczoraj zamiast 1-go dnia na dostawę do paczkomatu inpost doliczaliście aż 3 dni (wcześniejsza moja informacja).

Dziś zamiast 1-go dnia na dostawę do paczkomatu inpost doliczacie już tylko 2 dni, co jest niezgodne z informacją z dnia 19 grudnia 2022, 16:15:

..."

Co zmieniliśmy

Od dziś od 16:00 przewidywany czas dostawy dla tych przewoźników obliczamy już w standardowy sposób. Oznacza to, że czas przewozu dla tych firm logistycznych wynosi 1 dzień.

"


oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@diegoaragon przepraszam, że musiałeś czekać na moją odpowiedź, ale informacja o przewidywanym czasie dostawy do paczkomatu w Twojej ofercie jest prezentowana zgodnie z zasadami z tego artykułu:

"Od piątku od godzin wieczornych w ofertach z przewidywanym czasem dostawy dłuższym lub równym cztery dni, wyświetlamy informację o dostawie po świętach.

Dodatkowo informację o dostawie po świętach będziemy też wyświetlać:

  • od poniedziałku od 16:00 w ofertach z przewidywanym czasem dostawy za trzy dni" 

Dwa dni na nadanie przesyłki oraz jeden dzień na realizację przez Inpost daje trzy dni, więc z automatu Twoja oferta dostała oznaczenie po świętach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Simandi_Zabawki
#7 Wielbiciel#

Ponad polowa mojej ofert która bez problemu dostarczam i chciałem w 1 dzień ma teraz napisane dla InPost 8 dni w punkcie. Od kilku godzien gdzie wcześniej spływały zamówienia jedno za drugim , nie ma żadnego 😞 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Simandi_Zabawki Poproszę przykłady. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Simandi_Zabawki
#7 Wielbiciel#

Numer oferty: 13032098433

Numer oferty: 12956334347

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Simandi_Zabawki Dziękuję, konsultuję już sprawę Twoich ofert.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

U mnie to samo... Przy ustawionym czasie wysyłki 24h , pokazuje odbiór za 8dni (dostawy pocztą polską) , dlaczego ? Przecież odrazu zamówienia staneły w miejscu i nic nie przychodzi...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio Jeśli chodzi o zamówienia realizowane przez Pocztę Polską to wydłużyliśmy czas przewozu dla metod dostawy przez tego przewoźnika o 5 dni. W związku z problemami z nadawaniem jakie odnotowujemy chcemy uniknąć rozczarowania klientów, których przesyłki mogłyby nie dotrzeć zgodnie z wyświetlanym w momencie zakupu przewidywanym czasem dostawy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Ale ja nie mam problemu z nadawaniem przesyłek przez Elektronicznego Nadawcę, dziś nadałem bez problemu.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ większe problemy z nadawaniem paczek sa z Allegro One - Wasi kurierzy odbierają paczki po paru dniach od zamówienia podjazdu. Czemu tam nie wydłużycie terminu realizacji, tylko robicie to u przewoźnika który rzetelnie realizuje nadania.

Problemy z nadawaniem paczek to problem w komunikacji miedzy Waszymi systemami. Allegro jak zawsze coś zawali a zwala odpowiedzialność na innych. Jesteście mistrzami hipokryzji.

oznacz moderatorów