anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

uatrakcyjnienie aukcji

dysonserwis
#7 Wielbiciel#

jak uatrakcyjnić ogłoszenia ?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

Obniżyć ceny. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

fotografie mógłbyś przepuścić przez jakiś program zmieniający tło na białe. Np. pixlr  com   - usuń tło 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Zwiększ cenę, z doświadczenia wiem, iż ta wyższa zaspokaja najbardziej wysublimowane podniebienia, odstraszając jednocześnie masy, pospólstwo. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dobre fotki ,szczegółowy opis ,umożliwienie darmowej dostawy przy większych zamówieniach .Ceny towaru nie zaniżaj bo klient pomyśli że sprzedajesz tandetę .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@dysonserwis Napewno nie obniżaj cen. Za chwilę "doradzacz" Ci napisze " sprzedawaj wszystko po złotówce" Posłuchaj @kolekcjoner608 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Obniż ceny. Tutaj każdy inny sprzedafca będzie Ci pierniczył, abyś nie obniżał, bo sam ma taniej i dzięki temu sprzedaje. 

oznacz moderatorów

sklepbazalux
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 Jesteś sprzedawcą na Allegro¿

Dlaczego wypowiadasz się w tematach, o których nie masz pojęcia?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Dobry towar wymaga odpowiednio wysokiej ceny ,sam sprzedając antyki wielokrotnie się przekonałem że towar z niską ceną jest omijany szerokim łukiem jako niepełnowartościowy .Co innego jak taki sam przedmiot zostanie wystawiony z dużo wyższą ceną od razu zainteresowanie wzrasta. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@xyz96 Akurat ja mam zupełnie inny asortyment i nic z tego co ma dysonserwis nie występuje w żadnej z moich ofert. A Ty chcesz przez taką "poradę" tylko zaszkodzić sprzedawcy. Można obniżyć cenę o 5 zł i dopisać do tytułu oferty PROMOCJA, ale Tobie to też by to nie odpowiadało. Zawsze napiszesz coś, aby jak najbardziej zaszkodzić sprzedawcy.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Udostępnić kupującym opcje smart i wysyłkę paczkomatem.

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Cen nie obniżaj, w żadnym przypadku. Teraz wszyscy dźwigają ceny - to standard na Allegro. Inaczej się nie da. Jak zaczniesz obniżać ceny - to za miesiąc będziesz podliczać straty. Lepiej sprzedać 5 przedmiotów drożej, niż 10 taniej.

oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

W pełni zgadzam się z przedmówcą - allegro to teraz bardzo nieprzyjazne miejsce dla sprzedawców dlatego lepiej mieć mniej transakcji ale za to z maksymalną marżą.

oznacz moderatorów