anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ujawnianie danych osobowych klientów przez nieuczciwego sprzedawcę.

Yellonek_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, chciałbym dowiedzieć się bardziej doświadczonych na ile legalny jest pewien proceder który uskutecznia moja konkurencja na allegro.

Mianowicie jestem producentem dekoracji drewnianych które mam powystawiane na aukcjach, owe aukcje skopiował pewien Pan kropka w kropkę razem z zdjęciami mojego autorstwa oraz opisem (pomijam tutaj brak pomocy ze strony allegro jeśli chodzi o prawa autorskie). I teraz owy Pan powystawiał sobie moje produkty za dwukrotność ceny rynkowej i czeka na nieświadomych klientów którzy klikną kup teraz. Na jego szczęście tacy klienci się trafiają. Pan nieuczciwy sprzedawca zamawia produkty z innego swojego (prywatnego) konta u mnie taniej bezpośrednio z wysyłką do swojego klienta, prosząc przy tym aby pod żadnym pozorem nie wrzucać paragonu do paczki, wiadomo wtedy cała sprawa by się rypła. Na ile nieodpowiednie jest przekazywanie przez niego mi jako osobie trzeciej danych wysyłkowych swojego klienta? Czy jest to zgodne z prawem?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Yellonek_pl bardzo proszę, abyś napisała do nas w tej sprawie za pomocą formularza.
Podaj proszę numery konkretnych zamówień przy których doszło do takiej sytuacji, Doradca zweryfikuje te działania i podejmie odpowiednie kroki. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów