anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Upomnienie od allegro

UmkaPL
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak działa allegro? 

po raz osiemdziesiąty moja oferta została usunięta ponieważ " dostaliście zgłoszenie " że znajduję się w błędnej kategorii. Otóż po rozmowie jakiś czas temu z pracownikiem allegro zostało ustalone że moja ta konkretna oferta znajduję się w prawidłowej kategorii. Więc moje pytanie brzmi czy ktoś to weryfikuje czy blokujecie jak leci po zgłoszeniu ? Wznowiłem aukcje ale oczywiście jest niewidoczna dla kupujących. Czy na tym polega współpraca z allegro, że utrudniacie moją pracę oraz " nasze " zyski. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

Zgłoś przez formularz kontaktowy i dołącz odpowiedź pracownika o prawidłowym podpięciu pod kategorie 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie ma czegoś takiego ja "współpraca " z Allegro.

No, chyba że nasz ze 300 tys. wystawionych ofert, oczywiście wielokrotnie dublujących się, bo inaczej nie da się wystawić tylu ofert.

A jak masz mało ofert - to po prostu "bujaj się". Będą z nimi robić, co tylko zechcą.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów