anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UPS do 10KG od 8 marca

Tongo_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich bardzo serdecznie,
od 8 marca allegro wprowadza nową metodę dostawy - UPS do 10KG. Generalnie mam jedno pytanie:

  1.  W jaki sposób allegro rozróżni jak obciążyć klienta który płaci z góry za zamówienie? Jeżeli mamy cennik
    a) do 5kg 3,99 ze smartem / 10,99 poza
    b) od 5-10kg 3,99 ze smartem / 12,99 poza
    c) paczki od 10kg 12,99 ze smartem / 19,99 poza

    Allegro napisało, że waga będzie rozważana na wadze UPS/określana na podstawie gabarytu, ale jak ma się to do z góry przyjętego sztywnego cennika? W ustawieniach dostawy nie mam możliwości wyboru metody dostawy na podstawie wagi, dodatkowo nie wszystkie oferty mają podaną wagę, gdyż nie jest to wymagany parametr.

    https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-kurier-ups-do-10-kg-nowa-metoda-dostawy-GRg8VxVddf7

    Dzięki 🙂
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Tongo_pl Maksymalna cena dostawy, którą możesz ustawić dla Allegro Kurier UPS to 12, 99 zł. Dotyczy to każdego przedmiotu, niezależnie od wagi. Ceny, które podajesz, to koszt, który Ty płacisz za dostawę, a nie kupujący. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Tongo_pl
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź. W przypadku gdy mam podpisaną umowę z UPS o korzystniejszych warunkach rozumiem, że rozliczany będę po kosztach UPS a nie tych z allegro?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Tongo_pl Nie. Jeśli udostępnisz w ofertach Allegro Kurier UPS (do 10 kg), dostawę ralizujesz przez Wysyłam z Allegro i rozliczasz się z nami według warunków opisanych na tej stronie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów