anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

URLOP / przerwa w sprzedaży a oferty wystawione przed 2 listopada

MAMY ROZWIĄZANIE!
aklocki
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_

Czy możliwe jest ustawienie przerwy w sprzedaży na koncie prywatnym gdzie wszystkie oferty wystawione były przed 2 listopada i podlegają opłatom na starych zasadach. Czy po urlopie będzie je można wznowić tzw. jednym kliknięciem i jak wtedy będą naliczane opłaty.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aklocki Tak, możesz ustawić przerwę w sprzedaży. W tym artykule znajdziesz informacje jak to zrobić krok po kroku, ale jeśli wznowisz te oferty, opłaty będą naliczane według nowych zasad.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
aklocki
#8 Zapaleniec#

Wznowić będzie można wszystkie razem czy pojedynczo bo przecież wznowienie będzie na nowych warunkach.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aklocki Gdy chcesz zakończyć przerwę i wznowić wszystkie oferty, przejdź do zakładki Przerwa w sprzedaży i kliknij [aktywuj sprzedaż]. Wszystkie oferty, które były aktywne w momencie włączenia Przerwy w sprzedaży, zostaną znów aktywowane. Podobnie jak przy zawieszeniu sprzedaży, damy Ci znać, jeśli którychś ofert nie uda się wznowić.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:108903951
#1 Nowicjusz#

Mam pytanie: planujemy urlop na 5 dni - pytanie:

czy lepiej jest zawiesić sprzedaż w "przerwa sprzedaży" czy na ten krótki okres lepiej jest ustawić dłuższy czas wysyłki - wydłuzony o te 5 dni urlopu. Pytam, poniewaz obecnie mam oferty, które mają dobrą popularność i jest włączona kampania ADS na tych ofertach i nie chciałbym tego wszystkiego stracić

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:108903951 Cześć. 🙂 Tę decyzję musisz podjąć sam. Do 30 dni oferty wznawiają się zachowaniem popularności, a ocena w panelu Jakość sprzedaży zostanie obliczona proporcjonalnie zgodnie z ostatnimi działaniami przed wstrzymaniem sprzedaży. 

Pamiętaj proszę, że włączenie przerwy w sprzedaży czy wydłużenie czasu wysyłki nie zwalnia Cię z odpowiadania na wiadomości oraz dyskusje. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Przerwa w sprzedaży jest już dostępna dla kont zwykłych?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aklocki Przepraszam, ale nie doczytałam, że Twoje pytanie dotyczy konta zwykłego. Niestety opcja przerwy w sprzedaży jest dostępna wyłącznie dla kont firmowych.

@Kaliope_Brzeg Bardzo przepraszam, to mój błąd i dziękuję za zwrócenie na to uwagi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów