anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usterka - wirus - bałagan w Centrum Wiadomości

Ziolko39
#21 Demiurg#

Dostałem ostrzeżenie za rzekome rozsyłanie spamu przez CW. Nie wiem skąd się wzięły te dziwne propozycje firmy Patron Service dotyczące przesyłek > niby wysłane z mojego konta. Przedtem na maila dostałem ze 20 wiadomości typu "Twoja wiadomość nie została dostarczona. Brak adresu w bazie Allegro" Posprawdzajcie swoje zabezpieczenia zamiast pisać bzdurne upomnienia za coś czego nie zrobiłem.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 dzięki za wiadomość! Taka wiadomość może świadczyć o tym, że ktoś włamał się na Twoją skrzynkę pocztową. Czy możesz podać dokładną treść wiadomości jaką od nas otrzymałeś w tej sprawie?

Przeskanuj proszę wszystkie urządzenia, na których jesteś zalogowany programem antywirusowym oraz antyszpiegowskim (jeśli program niczego nie wykryje, warto rozważyć pomoc specjalisty) oraz zmień hasła do poczty, a także do konta Allegro. 

Dodatkowo warto, abyś wylogował się z każdego urządzenia, na jakim korzystasz z poczty oraz zabezpieczył maila poprzez uruchomienie dodatkowych zabezpieczeń jak np. dwustopniowe logowanie.

Usuń też proszę dopisane dodatkowe adresy mailowe. Zrobisz to z poziomu zakładki: Moje adresy e-mail

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@la_nika "otrzymaliśmy sygnały, że używasz formularza kontaktowego, adresów e-mail lub numerów telefonów uzyskanych poprzez Allegro do przesyłania niechcianych informacji. Prosimy pamiętać, że w Allegro nie jest dozwolone przesyłanie tzw. spamu. Dotyczy to w szczególności wiadomości niezwiązanych z realizowanymi przez Allegro transakcjami."

Maili z ofertą Patron service jest na moim CW ze 100 jak nie więcej . Są podpisane " Mail wysłany przez Morris sp z oo "

Skasowałem już inne adresy mailowe. Skanowanie też zrobiłem > jest ok.

Zadzwomiłem tez do firmy Morris > powiedzieli, że wykasują mój adres ze swojej bazy i nie będa wysyłać wiadomości reklamowych

Zobaczymu co dalej 😀

oznacz moderatorów