anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

usuńcie to grupowanie ofert! tragedia!

pckom2140
#9 Pomysłodawca#

odkąd weszło grupowanie (porównywanie ofert) stała się tragedia... Nic nie idzie wyszukać, wszystko na "około"  co za gł,upevk to wymyślił?  no kto coś takiego robi? szukam obojętnie co, i muszę po kolei wchodzić by zobaczyć pozostałe inne produkty, po co? na co? po co utrudniacie? co to ma.na celu? odechciewa się już korzystać ze zwykłego allegro. wpiszę "etui do samsung s24" i wyszukuje 1 stronę z 100 tak jak było to niedawno. Nie mam zamiaru wchodzić osobno i tracić z z 1h na szukanie wchodząc po cenie od najniższej... przecież to jest jakiś absurd? czemu ta zmiana miała poprawić? dla mnie tragedia i nie tylko dla mnie. Zróbcie głosowanie a udowodnię Wam, że 99% powie żeby to usunąć. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

tragedia... Nic nie idzie wyszuka potwierdzam, ale Allegro twierdzi że jest dobrze i to dla naszego dobra.

oznacz moderatorów

pckom2140
#9 Pomysłodawca#

to takie wchodzenie w osobne podkatalogi, ale ze co? po co? wymieszany towar, nie wiadomo czy od jednego sprzedającego czy od różnych, nic nikt nie wie, żona też ostatnio kosmetyku szukała i się poddała i to samo powiedziała, że allegro jest coraz gorsze. Syn i kiła tak samo jak z tym SALES... no Żygadło się chce. Przerzuciłem wszystkie ofery [ponad 200] na allegro lokalnie i tam jest większa sprzedaż, bo nikt nic nie wyszuka już na allegro bo to jest chore. Ze zwykłym allegro jako przedsiębiorca kończę bo się poddałem.

oznacz moderatorów

pckom2140
#9 Pomysłodawca#

...

oznacz moderatorów