anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie cenników dostaw

Client:79179370
#1 Nowicjusz#

Kiedy Allegro wreszcie zlituje się nad Sprzedawcami i zezwoli na usuwanie cenników dostaw? Czasami (a nawet częściej), tworzy się okazjonalne cenniki ze względu na jakąś "tymczasową" ofertę, promocję itd. Po pewnym czasie sajgon na podstronie z dostawami robi się męczący i jest nie do opanowania.

Mała, ale jakże przydatna funkcja.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79179370 Obecnie nie planujemy wprowadzenia takiej zmiany, ale dziękuję za sugestię. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_not Dzięki za info ( naprawdę , przynajmniej sytuacja jest jasna 🙂 ). Ale wyobraźcie sobie Sprzedawcę, który ma "dojście" do hurtowni zabawek. Sprzedaje standardowe zabawki i ma np dwa cennik : dla dużych i małych. Ale czasem trafia się promocja na hulajnogi ( ciężkie ) - nowy cennik. Innym razem na olbrzymie misie pluszowe ( kolejny cennik) albo np kostiumy rycerzy ( lanca, miecz itp - długie ale lekkie) i następny cennik leci. Wiele z tych promocji jest jednorazowa. Nie bardzo rozumiem powodu dla którego NIE można usunąć cennika 🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kttktt
#8 Zapaleniec#

Mam wrażenie, że chodzi o jakiś techniczny problem, może tworzą się jakieś powiązania których nie są w stanie łatwo usunąć, a opcja ta ma mały priorytet, więc ją odkładają.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@nat_not 

przy tysiącach ofert różnego typu jest to duży problem

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Nie wiem dlaczego ale bawi mnie to

Allegro jako jedna z większych na świecie stron zrzeszająca tysiące sprzedawców, nie posiada możliwości usuwania cennika kosztów transportu 😂

Ale w sumie nie wiem dlaczego All rzadko daje możliwości usuwania czegoś dla sprzedawców poza ich ofertami i kontami 🤣

oznacz moderatorów

kttktt
#8 Zapaleniec#

Nie miałem pojęcia, że nie można ich usuwać! 😑

Teraz już wiem, że lepiej modyfikować niż dodawać, bo zrobi się niezły bajzel..

oznacz moderatorów

peentech
#9 Pomysłodawca#

Ja ten problem rozwiązałem w ten sposób, że nieaktywne cenniki opisuję jako NIEAKTYWNY

oznacz moderatorów