anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W punkt

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Rozumiem że mamy zakaz "spodobania nam się więcej niż 20 odp. dziennie ?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

LEW433
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ja nic nie wyjaśniałem, zostałem poinformowany i przyjąłem do wiadomości, dla mnie żaden temat.😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Nie można. Co najzabawniejsze, taki punkt zostaje w profilu (ale nie w rankingach, o ile dobrze pamiętam). Nie mylę się @msniezek?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Knowhere tak tylko zapytałem, w sumie nie wiem nawet czy mogę zmieć zdanie czy mi się podoba czy nie 😄 Za to nadal nie wiem jak ustawiłeś "podpis" "link do strony"?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ZibiK30 A pytałeś?😏 Tak czy owak do osiągnięcia tego celu wystarczy użycie podstawowych tagów html.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Knowhere Gdzie tego szukać w ustawieniach? podaj linka lub wskaż bo tam gdzie szukałem nie znalazłem lub nazwane nie jak zwykle wcześniej na forach "podpis" 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

Tu próbowałem wcześniej, zaraz zobaczę 😉

Chyba nie mogę tego znaleźć haha, próbowałem wszędzie, bo nie sądzę aby podpis na dole pod każdym postem to niby imie i nazwisko?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Nie wiem, co Wy widzicie w tych "wpunktach", ale ok. Się bawcie. Ja wolę swój sposób - nigdzie mnie nie widać, mam wyj..walone na "wpunkty", "pomógł" etc. Ale spoko. Ja tu jestem z innego powodu, niż nabijanie sobie durnych statystyk. A Wy - cóż. Jak Was to cieszy, to se zbierajcie. Szkoda, że nie mogę oddac swoich. Grywalizacja w tym wydaniu, jak dla mnie, jest potrzebna twórcom Gadane...żeby Was tu uwiązać. Taka metoda z FB, w swojskim wydaniu. Osobiście wolę świadome wybory, niż sterowanie mną za pośrednictwem like`ów, wpunktów i całej reszty tego badziewia. Jestem tu, bo chcę. Nie dlatego, że zdobywanie wirtualych nagród mnie rajcuje. Co poleca, niżej podpisany

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Vryko Szanuje to co piszesz, czytam twoje opinie, polecam, mądre, uważam także że powinien być tu prawdziwy"doradca", pamiętam także takie, które nawoływały do zatargów, nikt tu nie jest bez skazy, może jedna.😁

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@VrykoTo dam Ci w punkt 😉 😄 Mnie też tu interesują różne problemy z którymi jeszcze się nie spotkałem a jest to ciekawe miejsce z racji moich zainteresowań 🙂 Zawsze człowiek może się dowiedzieć czegoś nowego, czasem coś doradzić z własnych doświadczeń.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów