anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Warunek jakości sprzedaży 98% dla SMART to wspieranie tylko dużych firm!

MAMY ROZWIĄZANIE!
konto zamknięte
Nie dotyczy

NA moim przykładzie : sprzedaje JUŻ coraz mniej przez Allegro ( wiadomo prowizja 12% kto KOSMOS ) ale od kiedy allegro usunęło moje 3000 pozytywów ( by wyrównać szanse )   ZOSTAŁO mi 62 komentarze w tym jeden negatyw . A dzisiaj zostałem obdarowany drugim NEGATYWEM i statystyka spada na 96% i znika SMART z moich aukcji . Gdybym nawet namówił te kilkanaście osób które nie wystawiły w ostatnim czasie komentarza to... MUSZĘ uzbierać 100 pozytywów by odzyskać 98% statystyki.  Przy małej sprzedaży to nierealne . A duży który posiada 1000 negatywów nie obawia się że smart zniknie mu w ciągu sekundy . ABSURD który udowadnia że allegro dąży do zdyskredytowania małych sklepów itp

 

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37
Knowhere
#21 Demiurg#

@ACCURON Nie odbierać takiej przesyłki?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ACCURON, @konto zamknięte, żeby kupujący miał zwrot, musiałeś go udostępnić, INACZEJ NIE MIAŁBYŚ SMARTA! Dlatego nie udostępniaj zwrotów 🙂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Do mnie kupujący nadał zwrot bez informacji itp . chociaż pisałem że nie przyjmę zwrotu . ALE w końcu to jego przedmiot za który zapłacił - więc jak ma ochotę go do mnie wysłać to to odbieram przesyłkę i leży nierozpakowana.  Kasy nie zwracam bo niby za co ... jak kupujący chce odzyskać przedmiot to musi zapłacić za przesyłkę . Tak to wygląda i właśnie oto miałem spór na Allegro i Allegro przyznało mi racje . 

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

mialem kilka zwrotow z przyczyną

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

# oczywiście SMART to tragedia dla drobnych sprzedawców - więc lepiej go nie mieć 😞 ALE wtedy albo obniżasz ceny i nie zostaje ci nic po tym jak jeszcze Allegro skroi ci 12% ( wymyśliłem że to są takie AllePodatki ) Jeszcze można dać wysyłkę Gratis bo i tak AllPodatki są pobierane od kosztów przesyłki KOSMOS !  Sam kupuję na Allegro i mam Smarta więc wybieram tylko sprzedawców ze Smartem bo mam darmową przesyłkę ... TAK TO SOBIE WYMYŚLILI !  

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

OCZYWIŚCIE ŻE NIE ! Prywatne konto musi ustalić warunki zwrotu , ale mogą być one inne niż te wynikające z prawa konsumenta. Czyli dowolne . Takie jest również stanowisko Allegro - bo taki zakup to umowa Cywilno-prawna . 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

ACCURON - nie wprowadzaj w błąd na dyskusji , nie wiesz to się nie wypowiadaj.  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Negatyw za co ? Może poproś o anulowanie kupującego.Allegro wszystko przewróciło do góry nogami.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

no właśnie ALLEGRO zmusza nas do dogadywania się z kupującymi bez względu na to czy mają racje czy nie  ... wraca stara zasada KOMENTARZE nie służą do oceniania tylko SZANTAŻOWANIA .

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

JAK sprzedaż 10 rzeczy na allegro i otrzymasz 10 POZYTYWÓW a za 11 rzecz dostaniesz negatyw - bo ktoś miał zły dzień ... to jaką masz statystykę 90% !!! i co dalej ile trzeba uzbierać pozytywów by zrobić 98% ( kto policzy ? )  Bo ja policzyłem otóż jeszcze 40 POZYTYWÓW - co ma to wspólnego z rzeczywista oceną sprzedawcy ???? NIC ! 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

*przy małej sprzedaży może to trwać 2 miesiące ( bo przecież nie każdemu się chce oceniać  ) 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@konto zamknięte przy małej sprzedaży można już nie wrócić widzę u siebie po urlopie wystarczył jeden gościu i tytułu SS na następny miesiąc nie będzie 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, dlatego jest Allegro Lokalnie, gdzie nie ma zmartwień 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Tam też są zmartwienia, tylko trochę innego kalibru😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, oj tam oj tam, dla malutkich prywaciusiów to bez-zmatwieniowe miejsce, a jeśli wystawiają jako ogłoszenia to już wogóle 😛

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

i co mysłicie że to AlleŚmiechuWarteLokalnie jest właśnie po to ... dzisiaj jest fajnie , jutro opłaty potem prowizje a na końcu jak z Tablicą , OLX  Otomoto itp 

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

na lokalnie jest super mam bez oplat do 23.08 akcja wakacje

oznacz moderatorów
Mac20ek00
#13 Ambasador#

Jak sprzedasz 😉

 

oznacz moderatorów