anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Warunki zwrotów - usunięcie pozycji z listy

69xemx69
#8 Zapaleniec#

Nie mogę nigdzie znaleźć możliwości usunięcia warunku zwrotów z listy. Czy coś się zmieniło w tej kwestii bo w innych tematach jakie znalazłem na ten temat w AG widniało, że nie ma takiej możliwości? Jest to dla mnie dla mnie dość dziwne w kontekście teoretycznie dość oczywistej funkcji w odpowiedzi na możliwość dodawania warunków.

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@69xemx69  Nic się w tej kwestii nie zmieniło, nie ma możliwości usunięcia istniejących warunków oferty — jest tylko opcja ich edycji (co będzie miało wpływ na wszystkie oferty korzystające z edytowanego warunku zwrotu)

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

69xemx69
#8 Zapaleniec#

Czy jest możliwość zainicjowania wprowadzenia zmiany w tej kwestii? Bo edycja nie rozwiązuje problemu tego, że na liście znajduje się za dużo utworzonych warunków zwrotów, które już są nie potrzebne.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@69xemx69 Możesz zgłosić pomysł 🙂 https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/idb-p/zglos-pomysl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

69xemx69
#8 Zapaleniec#

@ko_alka dziękuję za odpowiedź ale akurat chodziło mi o zgłoszenie rozwiązania z pozycji moderacji? 😉

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@69xemx69 Generalnie ta sugestia była już kilkukrotnie zgłaszana do działu technicznego, ale na chwilę obecną nie mamy możliwości jej wdrożenia.

Kiedy sugestia jest w dziale "Zgłoś swój pomysł!", to z innymi moderatorkami regularnie przeglądamy te wątki i przypominamy się z pomysłami w odpowiednich zespołach. Dodatkowo inni użytkownicy Gadane mogą głosować na te sugestie — dlatego zachęcam do założenia pomysłu. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

69xemx69
#8 Zapaleniec#

@ko_alka w takim razie wezmę to pod uwagę i możliwe, że w wolnej chwili zgłoszę taki pomysł. Dzięki za info i miłego!

oznacz moderatorów