anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Webinary w świątecznej odsłonie - zapraszamy!

Moderator
Moderator

Coraz bliżej święta, coraz więcej zamówień - tak wygląda rzeczywistość sprzedających na Allegro. To Wy jesteście prawdziwymi pomocnikami Św. Mikołaja! Doceniamy Wasz trud i proponujemy pomoc w ramach dwóch szkoleń tematycznie związanych z nadchodzącymi świętami.

Już w środę, 2 grudnia, o godz. 11:00, zapraszamy na spotkanie z Marzeną Drzewiecką-Kuster, która jest ekspertką Allegro w kategorii Dziecko. Webinar Wymarzony prezent dla dziecka na Allegro - trendy i inspiracje zaplanowaliśmy jako rozmowę o prezentowych marzeniach dzieci i zmianach, jakie rok 2020 przyniósł w tym obszarze. Spotkanie poprowadzi Angelika Jaskulska. Aby wziąć w nim udział, zarejestrujcie się na stronie.

Kolejne szkolenie odbędzie się w następną środę, 9 grudnia, o godz. 11:00. Tym razem przekażemy Wam garść inspiracji Jak zauroczyć klienta gwiazdkową przesyłką? Sympatyczny poradnik świąteczny poprowadzi Kamila Grotowska. Przed webinarem oczywiście prosimy o rejestrację na stronie.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny - nic się tu nie zmienia.

Tym, którzy wcześniej korzystali z naszych szkoleń, zdradzimy, że te dwa będą miały luźniejszą formę. Będzie świątecznie i radośnie!

Insite_Grafika webinary świąteczne_1.jpg

 
   Natalia
   Moderator