anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta do wypłat

KlaudiaJan1994
#1 Nowicjusz#

W piątek wykonałam przelew, aby zaktualizować konto do wypłat. Po kilku godzinach dostałam zwrot 1,01. Czy powinnam ponowić przelew? Czy uzupełnienie danych wrażliwych typu pesel i nr dowodu jest obowiązkowe i zgodne z prawem?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KlaudiaJan1994 Podany rachunek do wypłat został odrzucony. Pamiętaj, że dane konta bankowego muszą być zgodne z danymi konta Allegro. Tylko wtedy rachunek zostanie zaakceptowany.

Jeśli chodzi o dokumenty potwierdzające tożsamość - jest to część procedury weryfikacyjnej stosowanej przez Przelewy24. Nie mamy na nią wpływu. Przesyłając skan dowodu osobistego możesz zasłonić PESEL i numer. Ważne, żeby widoczne były imię i nazwisko, adres oraz data ważności dokumentu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

KlaudiaJan1994
#1 Nowicjusz#

Wysłałam ponownie przelew ( po zmianie danych) i przesłałam skan dokumentu tożsamości. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A żądają skanu, jest potrzeby tylko do Przelewów 24

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@KlaudiaJan1994 O takich rzeczach czy zgodne z prawem należy myśleć przed sprzedażą a teraz żeby odzyskać kasę należy zrobić aktywację zgodnie z regulaminem Allegro, który zaakceptowałeś podczas zakładania konta. Dane konta Allegro i konta bankowego takie same, inaczej nie przejdzie.

oznacz moderatorów