anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja wyplat

Client:43214659
#7 Wielbiciel#
  • Drugi tydzień weryfikacji payu, przelewy24 aktywne, a payu nadal nie działa. 
    przelew poszedł (przez blik) i otrzymałem już zwrot. 
    cos zrobiłem źle. 

 


@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jak przelewy aktywne tzn, że dane powinny być zgodne. Może zwyczajnie się pomyliłeś i wysłałeś 2 przelewy weryfikacyjne do przelewów24, zamiast dać jeden do Payu. Czasem się zdarza. Ja bym po prostu spróbowała zrobić jeszcze jeden przelew + skan dokumentu. Zwykle to raczej z przelewami ludzie dłużej czekają, a payu działa szybko...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43214659 poprosiłam już o pomoc w tej sprawie, poproszę Cię o chwilę cierpliwości. Dam znać, gdy wypłata będzie możliwa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43214659 otrzymałam odpowiedź, że w tej sytuacji konieczne będzie ponowienie przelewu weryfikacyjnego do operatora PayU w tej zakładce
Poprzedni przelew weryfikacyjny do tego operatora (a przelew wykonany ostatnio był zrobiony do operatora Przelewy24) był wykonany z innego rachunku, dlatego konieczne będzie powtórzenie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:43214659
#7 Wielbiciel#

 A to ciekawe, bo najpierw zmieniłem rachunek na Allegro, a później dopiero przelew. I nadal nie ma informacji, że weryfikacja się nie powiodła tylko, że nadal jest w trakcie weryfikacji. 

oznacz moderatorów

Client:43214659
#7 Wielbiciel#

Nie wpisywałem ręcznie przelewu tylko zrobiłem poprzez link. Ciężko o pomyłkę chyba w takim przypadku. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Konto allegro  konto bankowe nie to samo? a jak przeszły Przelewy 24?🤔

oznacz moderatorów