anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Widzieliście nową reklamę allegro w tv?

RED
#21 Demiurg#

Nowe dzieło reklamujące allegro to ordynarne plucie Sprzedawcom w twarz

widzieliście jak allegro chwali się w tv nowym allegro protect?

https://allegro.pl/dla-kupujacych/allegro-protect

jakoś serwis zapomniał w reklamie powiedzieć o tym, że za widzi misie  kupującego będzie musiał zapłacić sprzedawca

 

 

oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51

Blaksad
#12 Orędownik#

Udzielasz pozwolenia i oczekujesz podziękowań ? Krytyka wpisuje się w wolność słowa w demokracji więc łaski nie robicie. Czy nie będzie już cenzury i blokowania dostępu do informacji np. o innych portalach sprzedażowych ?

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Politycy tak głoszą. Jest demokracja, bo przecież można krytykować władzę. To ma usprawiedliwić ich błędy. Są takie dobre Pany, że nie zabraniają nawet krytyki. Tyle że nie wyciągają z niej wniosków. Spływa jak po Kaczce.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Ja na szczęście od 7 lat w ogóle nie oglądam telewizji i nie mam do niej dostępu więc ominął mnie ten zaszczyt 😄

oznacz moderatorów

redmonster_pl
#9 Pomysłodawca#

aha to dużo wyjaśnia właśnie dostałem wklejkę z tego od klientki i nie wiedziałem o co jej chodzi bo na zwrot zgodnie z ustawą jest max 14 dni, dodam że klientka wczoraj anulowała zakup i dziś już akcja gdzie moja kasa na koncie!

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@redmonster_pl - "wygrzeb" sobie w "necie" odpowiednie zapisy prawne i prześlij je kupującej. (Przepraszam za sformułowania). Kupujący ma xxx dni na odstąpienie od umowy, sprzedający ma yyy dni na zwrot kasy. Żaden regulamin Allegro nie może tego zmienić bez naruszenia praw kupującego lub sprzedającego.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@maxr01: jesli odsylam towar w 24h od otrzymania (bo nie chce zeby sprzedawca sztucznie topil pieniadze robiac sobie "magazyn") to oczekuje, ze pieniadza dostane bez niepotrzebnego zwlekania. Z mojej perspektywy chamstwem jest zwrot pieniedzy w 14-stym dniu OD otrzymania towaru przez sprzedającego. Takie buractwo. A bezczelnoscia jest zwrot w 30 dni od odeslania bez zadnego przepraszam. Po 1.11 zaczne odstepowac od umowy w 13 dni i odsylac w 13 dniu. A co mi tam. Jak mnie mają w "du*pie* to ja tez lachę kładę.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@Client:104371448 miej na uwadze proszę, że nie każda firma ma czas na bieżąco obsługiwać zwroty, niektórzy przysiadają do tego np. raz w tygodniu bo tak wygodniej jest zorganizować pracę, jak to duża firma to po prostu może im to umknąć i wystarczy się kulturalnie przypomnieć, poza tym przelew wiadomo że nie przychodzi w trymiga i czasem to wina np. banku a nie sprzedawcy 🙂

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@domkar04: skonczylem z (kulturalnym) przypominaniem sie odkad po 2 misiacach zorientowalem sie, ze brakuje mi na koncie 2x500zł (za dwie kurtki przyslane w zlym rozmiarze). Napisalem @ do handlarza i się piekło zaczelo (to bylo jakies 3 lata temu i system Allegro nie byl jeszcze tak sprawny jak obecenie). Że on nic nie wie, ze on ma to gdzies, ze mam mu przyslac potwierdzenia nadan przesylek itp. itd. Niestety ale Inpost w postaci jego opiekuna klienta nawalił na calej linii (mnie i jemu odpisał, że do moich aukcji nie byl generowany zwrot :D). I takie tam. Jako, ze napisalem handlarzowi, ze albo usprawni prace w swojej firmie albo pisze zawiadomienie do prokuratury to zadzwonil do mnie i mi grozil, ze przyjedzie do mojego miasta i mi "ten tego" spuści. Taki prostak-handlarzyna. Z lektury komentarzy wynikało, ze bezczelnie wysyla inne kolory niz zamawiane, inne rozmiary i nie zwraca pieniedzy w terminie. Od razu Cię uprzedzę, że niestety jako jedyny na Allegro mial towar jaki potrzebowalem wiec nie mialem wyboru. W sklepach w moim miescie tez nie bylo kurtki jakiej potrzebowalem. Raz na rok rzuce okiem na jego komenty i dalej burak z niego wylazi.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@Client:104371448 to wygląda na jednorazowy incydent, wiadomo że zawsze się jakiś handlarz spod ciemnej gwiazdy może trafić, ale to nie oznacza że wszyscy tacy są 🙂

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@domkar04 @domkar04: Nie. Nie zgadzam się. Po pewnym czasie otwieram juz dyskusje w sprawie braku zwrotu i kazdy zdziwiony o co mi chodzi. Zadnego przepraszam za zwlokę. Tak realnie patrzac... brak mojej czujnosci to de facto strata moich pieniedzy. Bo skoro ich nie dostalem 30 dni od odeslania przesylki to marne szanse zebym je dostal po 60 dniach i pozniej. Zrobilem nawet maly test. Upomnialem sie o kase po 90 dniach. Gosciu byl zbulwersowany sporem, ze sie wczesniej nie przypomnialem😄 😄 kompletnie nie rozumial, ze jego obowiazkiem bylo dotrzymac terminu.

No ale cóż.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

warto było pozbyć się telewizora 😄

oznacz moderatorów

TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

spokojnie... po pierwsze dla mnie reklamy nie istnieją bo działają odwrotnie od tego co ktoś w nich próbuje mi wcisnąć, po drugie... już dawno przestałem kupować na Allegro bo gdzie indziej to samo i taniej, a o to przecież chodzi. I pomyśleć że polski podatnik przed Ustawą o pod. Vat odprowadzal 1 % podatku obrotowego a tu im mało jest 10 czy i więcej plus różne dodatkowe opłaty. C H O R E

oznacz moderatorów