anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość czy możecie wkońcu to naprawić?

PRZESZUKAJ_NET
#11 Animator#

Wasz system źle łączy produkty, przez co nasi klienci cały czas pytają dlaczego nie ma jakiegoś rozmiaru.

Przykład z jednej naszej aukcji (jest tego dużo więcej). Wchodzę na aukcje w rozmiarze S, wyświetlają się wszystkie rozmiary (S,M,L,XL,XXL), ale gdy ktoś wejdzie w rozmiary L lub XXL to pojawią mu się jedynie do wyboru 2 rozmiary (L lub XXL)... dodatkowo znikają opcje wyboru innego koloru lub wzoru.

 

Link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/koszulka-dla-grzybiarza-grzyby-dzwonia-musze-isc-12374900154

W wielowariantowości mamy wszystko prawidłowo ustawione, ale utworzone przez was warianty produktowe są całkowicie do bani i w większości aukcji mamy podobne sytuacje.

Czy zamierzacie coś z tym w końcu zrobić? 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Co do allegro to się nie wypowiem. Ale właśnie koszulki oglądałam i co niektórzy wpadli na pomysł ominięcia tego badziewia. Tworzą po prostu zestaw w danym kolorze, we wszystkich rozmiarach. Wtedy przynajmniej klient widzi, ze jest i może sobie tam kliknąć dany rozmiar. Lepsze to niż nic... 

Screenshot_2.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET problem wynika z tego, że w pozostałych ofertach są warianty ofertowe, a w ofertach nr 12374900154 i nr 12374900154 warianty produktowe, dowiem się czy mamy możliwość wyłączenia wariantowości produktowej w tych ofertach i dam znać. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET otrzymałam odpowiedź, że nie możemy wyłączyć wariantów produktowych w tych ofertach, ale połączyliśmy wszystkie rozmiary w jedną grupę, więc kupujący widzą jakie rozmiary są dostępne. 
Jeśli masz dalsze sugestie, jak należy połączyć te produkty, to poprosiłam o wysłanie do Ciebie w wiadomość e-mail pliku excel, w którym takie sugestie można zgłaszać. Poczekaj proszę na naszą wiadomość w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów