anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość i Wielowariantowość automatyczna

hiphopshoppl
#11 Animator#

Witajcie.
Czy wy też macie problemy z Wielowariantowość  ?
Dla Mnie jest to totalny niewypał tam chyba nic nie działa tak jak powinno a na zgłoszenie i przesłanie filmu dostałem odpowiedź żebym porobił screny każdego kroku jaki robię dochodząc do błędu. (a w zasadzie błędów bo jest ich mnóstwo)
Dobrze było by mieć możliwość wyłączenia u siebie na koncie wielowariantowości automatycznej bo po co mi to jak to nie łączy tak jak powinno i tak muszę wchodzić i to poprawiać.
Do tego dochodzi masa błędów, zawieszek podczas poprawiania tego istny dramat.
Pytanie do allegro, będziecie to poprawiali, zlikwidujecie czy po prostu to już tak będzie żeby denerwować ludzi?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

ja właśnie wystawiam aukcje zawsze wszystko łączę samodzielnie inaczej , jest bałagan

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

hiphopshoppl_0-1579858083273.png

klikam klikam i po pewnym czasie zawsze wyskakuje taki komunikat i nic się nie da zrobić

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

i kolejny, dlaczego nikt nie wie.

hiphopshoppl_0-1579858456465.png

 

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

No tak pracować to ja lubię, cały dzień tak można...

hiphopshoppl_0-1579858595026.png

 

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Przy przechodzeniu z 2 strony na pierwszą

hiphopshoppl_0-1579864791432.png

I tak od 10 min.

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Jedziemy dalej 

hiphopshoppl_0-1580224764856.png

 

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Dzień bez screena tutaj to dzień stracony. Wydaje mi się że przy usuwaniu wielowariantowości skrypt nie ogarnia.

hiphopshoppl_0-1580399455608.png

 

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

hiphopshoppl_0-1580723892691.png

Czy nie można zrobić czegoś by takie warianty które nie działają były usuwane nawet jeśli nie automatycznie to żeby można było zaznaczyć wiele na raz.

 

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Dawno mnie tu nie było, więc pojawiam się żeby ktoś nie pomyślał że problem jest rozwiązany. przy 10 000 aukcji takie przerwy w myśleniu skryptu nie są zbyt opłacalne.

hiphopshoppl_0-1582555122599.png

 

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Mnie pomaga w takiej sytuacji zmiana i praca na innej przeglądarce, a po około kilkudziesięciu minutach wracam do tej ulubionej. Zauważyłem że problemy wynikają przy zbyt dużym obciążeniu wielowariantowosci pracą.

oznacz moderatorów