anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość nie działa - kieruje do niewłaściwych ofert

annas14-firma
#16 Inspirator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Oferta nr 12749590455 po otwarciu pokazuje 9 wariantów w tym 6 aktywnych dla 1 sztuki nosków. Brak na liście wariantu z 6x Naklejki ....

annas14firma_0-1677197201007.png

Po kliknięciu na wariant 10 szt. nadal brak wariantu 6x Naklejki ... (oferta 12749590455)

annas14firma_1-1677197537288.png

Po włączeniu: "Pokaż warianty od innych sprzedających" wariant 6x Naklejki ... staje się widoczny:

annas14firma_2-1677197738856.png

Jednak po jego wyborze (kliknięcie na miniaturkę) wyświetlana jest oferta nr 13140211365 z uwagą: 

Dla wybranego wariantu zmienił się sprzedający i warunki oferty

 

annas14firma_3-1677197971803.png

Moje pokorne pytanie, dlaczego? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@annas14-firma Skonsultuję tę sytuację z zespołem i wrócę do Ciebie gdy dostanę szczegóły. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@annas14-firma Nie mam niestety dla Ciebie dobrych wieści, bo to błąd, na który nie mamy w tej chwili rozwiązania. W dużym skrócie, utworzone przez Ciebie zestawy w ofertach niestety komplikują wyświetlanie wariantów produktowych. Bardzo przepraszam Cię za niedogodności i zgłosiłam Twój problem już do zespołu katalogu produktów, więc na pewno zajmiemy się tym tematem, ale w tej chwili nie mogę wskazać Ci kiedy dokładnie ta sytuacja będzie rozwiązana. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

@_HolaOla_ ,kto wpadł na pomysł stworzenia bubla,zwanego wariantem produktowym.
Komu to ma służyć. Na pewno nie sprzedającemu,bo oferty są porozwalane wariantowo
Na pewno nie kupującemu,a o nich chyba najbardziej wam chodzi,bo trzymając się mojej kategorii,łączycie kozaka do kolana z botkiem do kostki,boooo,bo ma taki sam obcas czy markę.
Jak myślicie,ktoś kto chce kupić botki,będzie potrzebował waszej super propozycji w postaci kozaków?
Kupujący który chce kupić botka do kostki,powinien mieć zaproponowany taki sam typ obuwia,z perspektywą wyboru rodzaju skóry,lico,zamsz,czy koloru.No dobra,niech tez będzie rodzaj zapięcia czy wysokość obcasa,marka oczywiście ta sama.A wy co robicie,proponujecie mu kozaka do kolana,albo dajmy na to glana.Gdzie tu logika.
Ostatnio przeglądając swoje oferty,zauważyłem że połączyliście lakierowanego mokasyna,z obuwiem sportowym.Powaga? Na tym ma to polegać?
Kto nad tym myślał,hydraulik? oczywiście nic mu nie umniejszając.
Tyle tylko że jak wprowadzacie takie innowacje,to zatrudnijcie do konsultacji hydraulika do armatury CO CW,do butów człowieka który się na tym zna,a do każdej innej kategorii toż samo
A teraz co mamy,wielowariantowość porozwalana,połaczenie identycznych produktów różniących się jedynie kolorem, graniczy z cudem.Nie można tego nawet samodzielnie połączyć.
O ile to połączę i w zakładce Wielowariantowość te produkty są połączone,to w widoku oferty próżno doszukiwać się kolorów.Oferta jest tylko w jednym kolorze.
Dlaczego zlikwidowaliście użytkownikom możliwość łączenia tego w warianty pod względem kolorów,jak było przed wprowadzeniem bubla produktowego od tego roku
Chyba wystawiający oferte wie lepiej jakie produkty są takie same,a różnią się tylko kolorem,co dla kupującego jest istotne
Idąc dalej waszym tokiem rozumowania,za pół roku nawet rozmiary nie będą łączone w wielowariantowość,byle tylko wasz system znalazł dla tego rozmiaru inny wariant produktowy
BRAWO!

 

oznacz moderatorów

rado1010
#7 Wielbiciel#

I jak z tym tematem?? u mnie to samo... Wszystko się rozjechało. przełączam się po własnych ofertach i w jednej aukcji dostępne rozmiary i kolory a w następnej już tylko jeden rozmiar. katastrofa.

oznacz moderatorów