anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wkrótce wprowadzimy ułatwienia w rozliczeniach z Allegro

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Za dwa miesiące, 27 kwietnia 2023 r., wprowadzimy zmiany w Regulaminie. Będą one dotyczyć PayU i Przelewy24 oraz opłat i prowizji.

W określonych przypadkach będziemy automatycznie pobierać należność za nasze usługi z pieniędzy, które macie ze sprzedaży na saldzie w Allegro Finanse.

Aby tak się stało, będą musiały zostać spełnione oba poniższe warunki:

  • łączna wysokość zobowiązań na wszystkich kontach firmowych zarejestrowanych na Twoją firmę wyniesie co najmniej 100 000 zł
  • łączna wysokość wpłat w ostatnich 12 miesiącach za nasze usługi na wszystkich kontach firmowych zarejestrowanych na Twoją firmę będzie niższa niż 50% obecnego zadłużenia.

Jak często przeprowadzana będzie weryfikacja wymagań

Czy warunki zostały spełnione będziemy sprawdzać codzienne. Jeśli w danym dniu potwierdzimy, że tak, uruchomimy automatyczną spłatę należności. Wyłączymy ją, gdy przestaniecie spełniać co najmniej 1 z warunków.

Za każdym razem, gdy rozpoczniemy lub zakończymy automatyczne ściąganie należności, damy Wam o tym znać mejlowo.

Gdzie znajdziecie informacje o kwocie, którą pobraliśmy

W zakładce Środki i historia operacji zobaczycie pobraną kwotę wraz z identyfikatorem płatności. Gdy go klikniecie, przekierujemy Was do zakładki Rozliczenia z Allegro.

W zakładce Rozliczenia z Allegro sprawdzicie szczegółowy wykaz opłaconych naliczeń. Znajdziecie go pod nazwą “Pobranie opłat z wpływów”.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

MojeMK
#8 Zapaleniec#

@brakestop   l X ?

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Branża motoryzacyjna, a znam osobiście kilkaset firm, wszyscy uciekają z Allegro na potral bliższy motoryzacji. 100 ogłoszeń miesięcznie to 400 zł. Bez negatywów, ocen, dyskusji, straszenia POK, supersprzedawców, wtrącania się administracji co można, co trzeba, co wolno. Za 3500 ofert zapłacimy 4000 zł czyli połowę tego co na Allegro za 700 aukcji.

 

Allegro zaliczy zgona już niedługo. Skończy jak Nasza Klasa.

oznacz moderatorów

MojeMK
#8 Zapaleniec#

dziękuję za odpowieć . przyjże się tej pl. bo nawet nie myslałem o tym za fakt alegro zdziera ile się da to już przesada 12 % płacić prowizji plus dokładać się do opłat za inpost i jeszcze opłata za wystawienie , dzięki 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MojeMK ja mam prawie 16 % przy sprzedaży allegro zabiera 80 % mojego dochodu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@brakestop allegro nie zaliczy zgonu, oni stawiają na inne produkty i branże 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów