anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wośp-zwrot za przesyłkę

wosp_dziwnow
#7 Wielbiciel#

Witam.

Założyłam konto na którym odbywały się licytacje dla WOŚP. Podczas rejestracji podałam numer konta na które powinny wpływać opłacone środki za przesyłkę (kwota za przedmiot z licytacji idzie prosto na konto fundacji). Niestety do tej pory na moje konto nie wpłynęła żadna kwota, pomimo iż większość przedmiotów jest już opłacona a część już nawet wysłana (opłaciłam sama te przesyłki). Czy coś jest nie tak, czy może czeka się tak długo na te środki?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@wosp_dziwnow 

Pewnie ktoś nie wpłacił za wysyłkę, bo to osobny przelew trzeba wykonać.

Tak podejrzewam.

oznacz moderatorów

wosp_dziwnow
#7 Wielbiciel#

Przy zakładaniu konta dla WOŚP nie było nic o osobnym przelewie za przesyłkę. Było trzeba tylko podać numer konta bankowego na które wpłyną pieniądze za przesyłkę.

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@wosp_dziwnow 

To niem. jak coś sprzedwalem zawsze logowałem się już istniejącym, kontem Allegro.

@_HolaOla_ @nat_not @msniezek 

pomożecie?

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Za przedmiot i wysyłkę płaci się jednym przelewem.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wosp_dziwnow Na Twoim saldzie Allegro Finanse widzę niewypłacone środki: https://allegro.pl/payments-operation-history/#!/ Sprawdź proszę czy nie są to właśnie koszty przesyłek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

A Allegro Finanse sprawdź numer konta podanego do wypłat i kliknij "wypłać środki". Za dzień(czasami dwa) te środki będą na podanym koncie.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów