anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wpłata na konto Allegro PayU

heichachi
#2 Obserwator#

Witam,

25 września dokonałem przelewu ze swojego banku na konto Allegro PayU i do tej pory nie ma przelewu. Jaka przyczyna?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@heichachi Cześć, o jaki przelew chodzi? Weryfikacyjny do aktywacji wypłat? Jeśli tak, to weryfikacja konta w przypadku operatora PayU trwa do 3 dni roboczych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A myślałem że wyplata.🤣

oznacz moderatorów

heichachi
#2 Obserwator#

Nie weryfikacyjny. Wpłacałem za towar.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@heichachi Jeżeli płatność PayU nie zmieni swojego statusu w ciągu około 2 godzin, to zapewne ta płatność nie powiedzie się już w ogóle. W takiej sytuacji najlepiej anulować przelew i opłacić zamówienie ponownie. Jeżeli środki zostały pobrane z Twojego konta za pierwszym razem, to wrócą automatycznie w ciągu 3 dni roboczych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

heichachi
#2 Obserwator#

Środki zostały pobrane z konta. Trzeba może coś aktywować na Allegro czy jak?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@heichachi Nie, nie trzeba. 🙂 Widocznie podczas zlecania przelewu coś poszło nie tak, może nie potwierdziłeś przelewu w aplikacji mobilnej, albo bank miał chwilowe problemy techniczne — trudno mi powiedzieć. Jeśli chcesz to sprawdzić, to musisz skontaktować się ze swoim bankiem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

heichachi
#2 Obserwator#

Ja wpłacałem nie przez Allegro, a tylko wysłałem na dane które wygenerowały się w Allegro jak dałem przelew tradycyjny.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@heichachi  przelew tradycyjny może księgować się do 5 dni roboczych — mogłeś od razu napisać, że taką metodę płatności wybrałeś. 🙂 Jeśli ten termin już minął, to PayU skontaktuje się z Tobą i zwróci Ci pieniądze na wskazany numer rachunku. Jeśli 5 dni roboczych jeszcze nie minęło, to poczekaj cierpliwie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów