anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wpłata na konto

1woznikowska
#8 Zapaleniec#

Witam po zakupie towaru na allegro z możliwości zapłaty w późniejszym terminie dostałam SMS od allegro na jakie konto uiszczac opłatę zrobiłam to a teraz wciąż widnieje ze nie uregulowałam należności i wyświetla się zupełnie inny nr konta 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Coś tu nie tak jaki sms od allegro, wyjaśnij dokładniej, możesz zostałeś oszukany. Raty, Allegro zapłać później czy co. Spójrzcie: @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  coś mi tu nie gra 🤔

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@1woznikowska podaj proszę więcej informacji. Czy możesz podać numer oferty? Z jakiej opóźnionej płatności chciałaś skorzystać? Jeśli możesz przeslij też proszę zrzut z wiadomością jaką otrzymałaś. Na koncie, z którego piszesz nie widzę żadnego zakupu z odroczoną płatnością, a ostatni zakup jest z 13.06.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

1woznikowska
#8 Zapaleniec#

Tak ale do dziś był jeszcze zakup z końca maja za ktory zapłaciłam w czerwcu po interwencji widzę że po pranie 2 tygodniach dopiero windykacja zniknęła z mojego konta allegro. Jak to jest ze po zakupie z możliwością zapłaty przychodzi SMS z innym numerem konta niż na moim koncie na allegro.i czemu do was długo dochodzą spłaty ja już myślałam że zostałam oszukana i wysłałam kasę na konto oszustów. 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@1woznikowska Bo to jest spółka allegro:

Allegro Pay jest usługą własną Allegro. Twoje zakupy finansuje Allegro Pay sp. z o. o., która razem z Allegro.pl należy do tej samej grupy kapitałowej.

Allegro.pl sp. z o.o. współpracuje z Allegro Pay sp. z o.o., wpisaną do prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestru pożyczkodawców i pośredniczy w czynnościach faktycznych dotyczących zawierania Umów Allegro Pay.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@1woznikowska To pewnie nie był SMS od Allegro. Otrzymałaś towar? Bo jeśli nie, to mogła być próba wyłudzenia pieniędzy. Jeśli otrzymałaś, to statusem wpłaty w zakładce Moje zakupy się nie przejmuj, w niczym Ci to nie przeszkadza. Ważne, że zapłacone i przesyłka jest.

oznacz moderatorów

1woznikowska
#8 Zapaleniec#

Towar otrzymałam wcześniej ale zapłatę mogłam zrobić do 30 dni od zakupu i z tego skorzystałam. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

1woznikowska
#8 Zapaleniec#

Tak już wszystko jasne dziękuję ale pierwszy raz się z tym spotkałam i pierwszy raz korzystam z takiej obcji zapłaty. A że jestem rzetelna osoba i pilnuje terminów spłat bo nie uważam żeby mieć zaległości to chciałam to wyjaśnić. Także dziękuję bardzo wszystkim za udzielenie mi informacji i życzę miłego wieczoru i przepraszam za kłopot 

oznacz moderatorów

1woznikowska
#8 Zapaleniec#

Ja mam dowód wpłaty i wszystkie dane że opłaciłam towar około 10 czerwca a dziś znowu przyszło upomnienie że nie zapłacone. Do tej pory powinna być już u was wpłata tyle że w SMS był inny numer konta a na stronie allegro inny a ja wpłaciłam na to konto na które przyszedł odrazu SMS i co teraz 

oznacz moderatorów