anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wpłata od klienta przelewem tradycyjnym / kolektura nie wpłynęła do sprzedającego

atelierofturbans
#8 Zapaleniec#

Mam nieprzyjemną sytuacje , 12.02.2022 klienta zakupiła u mnie produkty w dwóch zamówieniach , wybrała sposób płatności - przelew tradycyjny . Pieniądze nadała na dane z emaila poprzez przelew środków w kolekturze lotto . po pieniądzach ślad zaginał . ja ich nie otrzymałam , przewertowałam całą historie i pieniędzy nie ma , płatność świeci się  jako rozpoczęta  . Kolektura potwierdza transakcje . Ślad konczy sie na PayU i co teraz ? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@atelierofturbans poproszę o numer zamówienia. Nie wiem czy dobrze rozumiem sytuację, więc prosze popraw mnie jeśli jest inaczej. Ta kupująca zamiast przelać środki z wygranej z lotto na swoje konto bankowe zrobiła przelew opłacając zakupy na Allegro? Czy masz wiadomość/informację od kolektury z potwierdzeniem takiego przelewu? Skonsultujemy to z PayU. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

atelierofturbans
#8 Zapaleniec#

Ta Pani zapłaciła poprzez kolekturę, wypelniala klasyczny druk wpłaty na konto i oplacala je w kolekturze . Zamówienia była dwa : nr1. 5d4d1211-8b96-11ec-ad6e-477f79002668

nr.2 f209da52-8b96-11ec-ad6e-477f79002668

 

Pani zapłaciła za oba zamówienia razem . 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@atelierofturbans W takiej sytuacji poproś kupującą, aby skontaktowała się z nami bezpośrednio przez ten formularz. Najlepiej będzie jeśli do zgłoszenia kupująca dołączy również potwierdzenie tej płatności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

atelierofturbans
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za informacje 

oznacz moderatorów