anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Ceny

promocjemg
#8 Zapaleniec#

Witam, klient zakupił u mnie przedmiot który jest objęty programem Allegro Ceny i cena z 126,15zł zmieniła się do ceny 66,35zł. Klient opłacił zamówienie lecz nie otrzymałem różnicy ceny. Czy tą różnice powinienem dostać automatycznie w chwili opłacenia towaru czy dopiero po zrealizowaniu wysyłki bądź odbiorze paczki przez klienta?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

kostas11
#21 Demiurg#

@promocjemg od razu po sprzedaży powinno być, ale aż tak duża obniżka to się dziwię ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

promocjemg
#8 Zapaleniec#

Mnie właśnie też zastanawia aż taka obniżka. Nie wiem czy się dzisiaj doczekam telefonu od allegro w tej sprawie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro obniża cenę w zależności od czego, jakie są kryteria?🤔

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 tu se poczytaj allegro ceny

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@promocjemg a po co czekać za raz pomogą i sprawdzą  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

promocjemg
#8 Zapaleniec#

byłoby super 🙂 dodam że chodzi dokładnie o ofertę nr 11738502704

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@promocjemg czy mogę poprosić Cię o podanie numeru tej oferty i numeru zamówienia? Różnica powinna być widoczna na bilingu w tej zakładce jako "dofinansowanie oferty" po zawarciu transakcji.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

promocjemg
#8 Zapaleniec#

@la_nika nr 11738502704 w zakładce wskazanej nie ma takiego wpisu

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@promocjemg dziękuję za informację! Konsultuję to, ponieważ sprawdziłam, że oferta jest w programie, więc powinieneś otrzymać wyrównanie za to zamówienie. Bardzo proszę o cierpliwość, ponieważ możliwe, że otrzymam odpowiedź dopiero po weekendzie. 
Jeżeli chodzi o kontakt telefoniczny to przykro mi, ale nie kontaktujemy się tym kanałem. Rozmowę z Doradcą możesz zamówić tutaj.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

promocjemg
#8 Zapaleniec#

@la_nika Bardzo dziękuję Ci za szybką odpowiedź. Rozumiem, że puki co mimo wszystko mogę realizować zamówienie dla klienta, a co do zwrotu różnicy ceny, otrzymam od Pani informację po weekendzie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@promocjemg tak, dokładnie 🙂 Odezwę się tutaj, gdy tylko otrzymam odpowiedź od zespołu zajmującego się programem Allegro Ceny. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@promocjemg daję tutaj szybko znać, ponieważ jestem jeszcze w trakcie ustalania skąd taka obniżka, natomiast dowiedziałam się, że Twoja oferta pomimo, że jest w programie to nie zakwalifkikowała się do obniżki ceny i wyrównania. 
W tej chwili jeszcze to wyjaśniam, ponieważ widzę, że ta obniżka została ustawiona przez oprogramowanie, z którego korzystasz, chcę więc ustalić skąd się wzięła. Wrócę tutaj gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@promocjemg wracam z dalszymi informacjami. Cena w ofercie nie została zmieniona przez nas. Ta oferta została wystawiona z aplikacji "SKYSHOP solidnymg" z ceną 66,35 zł. Tak jak pisałam oferta jest w programie Allegro Ceny, ale nie została wybrana do obniżenia oraz wyrównania, a niska cena wynika z ustawień w aplikacji Skyshop. Dlatego, aby to wyjaśnić bardzo proszę o kontakt z obsługą aplikacji

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

promocjemg
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za informacje, faktycznie przez jakiś błąd w skyshop zmieniła się tak cena. Dziękuję bardzo za zaangażowanie i pomoc w rozwiązaniu sprawy. 

oznacz moderatorów

DekoracjePremium
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

witam mam pytanie a gdzie znajdę szczegółową listę produktów objętych programem Allegro cena 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DekoracjePremium Nie ma listy kategorii, w których obowiązuje ten program, ale aby do niego dołączyć ze swoimi ofertami musisz spełnić kilka warunków. Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

promocjemg
#8 Zapaleniec#

nr zamówienia 

b0f1ecf2-9024-11ec-bea6-3fb304b5a04a
 
oznacz moderatorów