anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wpływ godziny wys. tego samego dnia na trafność

Okulary_Optyka
#8 Zapaleniec#

Dziś podobno zaszła zmiana i oferty, które mają wys. tego samego dnia są u samej góry w trafności - i faktycznie po godz. 16 kiedy już większość firm nie wysyła, tym którym został status są u góry nawet z mizernymi ofertami,

przykładowo sprzedawca cały ten system obchodzi dając np. wys. tego samego dnia przy zakupie do 23;00 a dostawa taka kosztuje 999 zł :D, czyli wiadomo że nikt nie kupi z taką dostawą ale godzinka się wyświetla i w trafności wygrywa z wszystkimi wtf? @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36

planeta_kabli
#11 Animator#

zdaje się, że wyświetla się tylko godzina jeśli spełniasz jakiś volumen przesyłek nadanych faktycznie w tym okresie, ale fajnie allegro wyglada na niektórych frazach typu gaz **piiip**wy (cała strona militaria), itd. 

Jak myślicie po co taka zamiana ?

A tak zupełnie przy okazji wiecie że fulfilment allegro ma wysyłkę do 20:00 ?

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

allegro mi "wypikał" P i e p r z o w y 😄

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  czy Allegro będzie akceptowało takie sytuacje ze ktoś daje wysyłkę tego samego dnia do 23:00 za 999 zł i z 2000 strony myk na pierwsza pozycje ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@planeta_kabli Prześlij proszę link do wyników wyszukiwania, które potwierdzą Twoje zgłoszenie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Alepiesio 9 minut temu dał linka 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio @planeta_kabli Potrzebny będzie link do wyników wyszukiwania, które potwierdzą zgłaszany przez Was problem. Niestety sam link do oferty nie wystarczy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio @Okulary_Optyka @Monikakoniecz 

Tak, o to chodzi. Dziękuję.

Niestety weryfikacja tych ofert nie potwierdza, że sprzedający zawyżają sztucznie koszty dostawy, żeby przechytrzyć system. Jak to widzicie u siebie? 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Żartuje Pani prawda? Naprawdę tego Pani nie widzi? Cennik dostaw tego sprzedawcy zaznaczyłem...

IMG_20230329_213942.jpg

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio Która to jest oferta?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio Dziękuję. Przekazałam tę sprawę do weryfikacji. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kryniu112
#1 Nowicjusz#

Zauważyłem że sprzedawcy deklarują czas wysyłki tego samego dnia do godz 23,30 koszt niby takiej wysyłki to 299 zł kurier GLS.

Wtedy wszystkie oferty takiego sprzedawcy są na samej górze listy i pisze na zielono  Kup do 23,30 dostawa jutro

Każdy wie że  sprzedawca  nie nada takiej przesyłki a nikt nie kupi z wysyłką za 299 zł.

Ale tutaj tylko chodzi żeby wszystkie oferty były na samej górze.  Czy allegro nic z tym nie może zrobić ?

Przecież to jest celowe wprowadzanie klienta w błąd.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@kryniu112 a ja liczę, że ktoś jednak się połasi - sam mam coraz większą ochotę. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

I co? Że żal w duuuu ściska,?

Dobrze że klient ma wybór, przecież nie musi jeśli nie chce z takiej oferty skorzystać. 

Przecież są kurierzy którzy bezpośrednio jadą z przesyłką z punktu x do punktu y tego samego dnia, ale to kosztuję znacznie więcej niż 10 zł.

A nawet jeśli taki sprzedawca nie zrealizuje oferty to co mu grozi za jedno opóźnienie?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#
:⁠-⁠)
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Owszem, jest już inny wątek. Ma to na celu wywindowanie oferty na samą górę. 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/wp%C5%82yw-godziny-wys-tego-samego-dnia-na...

oznacz moderatorów

Okulary_Optyka
#8 Zapaleniec#

Czy coś w sprawie wiadomo ? @nat_not 

oznacz moderatorów