anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wsparcie techniczne przy wdrażaniu usługi Smart

Emusklep
#7 Wielbiciel#

Od dawna próbuje przystąpić jako sprzedawca do tej usługi, ale nie ogarniam ilości informacji  ,jaką przygotowało allegro dla sprzedawców. Nie wiem nawet czy spełniam wszystkie warunki. Próbowałam znaleźć jakiś kontakt e-mail do kogoś kto mógłby mi pomóc. Niestety nie znalazłam żadnego odnośnika do pomocy technicznej. Czy ktoś z pracowników Allegro mógłby mi pomóc i krok po kroku , w skrócie wdrożyć mój sklep ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Emusklep Obowiązkowe 2opcje OWP i 1 kurier . W nazwie przedrostek allegro np ,,allegro Inpost kurier ,,.

A jeszcze prościej umowa z Pocztą oraz Inpost. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Emusklep wszystko masz poprawnie, opinie, zwroty, jakość obsługi musisz zmienić tylko ceny dostaw i samo wskoczy poniżej ceny i przewoźnicy jacy liczą się w smarcie 🙂

Pierwszy warunek:

  • Udostępnij przynajmniej dwie metody z różnych grup metod dostawy w cenie nie wyższej, niż te podane w tabeli:
Punkty odbioru
Przedział cenowy
od 0,01 zł do 9,99 zł
od 0,01 zł do 6,70 zł
Paczka w RUCHU
od 0,01 zł do 6,70 zł
od 0,01 zł do 7,99 zł
UPS Odbiór w Punkcie
od 0,01 zł do 7,99 zł
Automaty do paczek
Przedział cenowy
od 0,01 zł do 8,99 zł
Paczkomaty 24/7
od 0,01 zł do 8,00 zł
Listy i przesyłki polecone
Przedział cenowy
od 0,01 zł do 6,99 zł
Przesyłki kurierskie
Przedział cenowy
Allegro Pocztex Kurier 48
od 0,01 zł do 11,99 zł
X-press Couriers
od 0,01 zł do 12,99 zł
Allegro Kurier DPD
od 0,01 zł do 12,99 zł
Kurier UPS
od 0,01 zł do 12,99 zł

Jeżeli chcesz umożliwić klientowi darmowy zwrot w ramach przesyłki kurierskiej objętej Allegro Smart! - waga paczki nie powinna być większa niż 30kg.

lub

Drugi warunek

jedna z powyższych metod dostawy w cenie nie wyższej, niż te podane w tabeli oraz udostępnij numer śledzenia przesyłki w Allegro dla przynajmniej 50% transakcji z ostatnich 30 dni.

________
Κώστας
oznacz moderatorów