anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyświetlanie dostepnych rozmiarów produktu na głównym listningu allegro (od strony kupującego)

Karolina-Sport
#8 Zapaleniec#

Witam,

Od kilku dni zauważyłem zmianę polegającą na braku podglądu dostępnych rozmiarów po najechaniu kursorem na zdjęcie aukcji allegro. Aby je zobaczyć trzeba kliknąć i wejść do danej oferty.

Czy są to zmiany tymczasowe/beta, czy stałe? W Aktualnościach allegro oraz w powiadomieniach e-mail nie znalazłem żadnej informacji w tej kwestii.

Zrzut ekranu 2022-04-21 152239.png

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Karolina-Sport Czy problem występuje niezależnie od przeglądarki, z której korzystasz?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Karolina-Sport
#8 Zapaleniec#

Tak problem występuje niezależnie od przeglądarki (także po czyszczeniu ciasteczek).
Na sprawdzone także na kilku stanowiskach komputerowych.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Karolina-Sport Przekazałam sprawę do konsultacji. Odezwę się ponownie, gdy będę wiedzieć więcej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Karolina-Sport Dostałam potwierdzenie, że opisana sytuacja ma związek z trwającym obecnie testem prezentowania wyników wyszukiwania. Nie jest to więc błąd techniczny, który moglibyśmy usunąć. Niestety trzeba poczekać na zakończenie testu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Karolina-Sport
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedź.

Jaki jest termin zakończenia testów?

oznacz moderatorów

Karolina-Sport
#8 Zapaleniec#

Po drugie (co zauważyliśmy później, lecz jest także istotne) dodatkowym ujemnym aspektem jest brak pojawiających się innych wariantów produktu, np. innych kolorów danego modelu obuwia.

Jeszcze do niedawna dostępne rozmiary oraz podobne produkty (Wielowariantowość Allegro) wyświetlały się po najechaniu myszą na główne zdjęcie oferty na głównym wyszukiwaniu produktów Allegro. Aktualnie sprawne przeglądanie ofert jest utrudnione i mniej efektywne.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Karolina-Sport Dziękuję za te uwagi. Niestety nie udało mi się jak dotąd uzyskać informacji kiedy test się zakończy. Jeśli coś się zmieni w tej sprawie, napiszę tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów