anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wydłużenie terminu płatności

MAMY ROZWIĄZANIE!
NiezwyklyZakatek
#9 Pomysłodawca#

2 listopada klientka zrobiła zakup. Ale do dziś zamówienia się nie opłaciły ( bo były 2). Napisałam maila z przypomnieniem a ona odpisała że tak, nadal chce zakupione przedmioty tyle że może zapłacić środa a najlepiej czwartek. Problem taki że w środę minie 7 dni i zamówienie się anuluje. Można ten termin jakoś przedłużyć? Próbowałam kontaktować się z Allegro ale mnie zlali ( na czacie konsultanci zajęci od godziny) ( telefonicznie polecieli w jeszcze większe kulki bo owszem telefony były ale połączenia urywały się w połowie pierwszego dzwonka - bez szans na odebranie)

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NiezwyklyZakatek W zakładce Zamówienia możesz ustawić własny przedział czasu, po którym anulujemy nieopłacony zakup. Liczba dni musi się mieścić w przedziale 7-30. Ta opcja dotyczy wyłącznie zakupów Kup Teraz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
NiezwyklyZakatek
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@nat_not czy zmiana wprowadzona przez autora wątku zadziała w przypadku zawartej transakcji przed wprowadzoną zmianą ?.

oznacz moderatorów
NiezwyklyZakatek
#9 Pomysłodawca#

oooo... a o tym nie pomyślałam ! Słuszna uwaga !

@nat_not 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NiezwyklyZakatek Musiałam się upewnić i otrzymałam odpowiedź, że zmiana będzie aktywna przy nowych zamówieniach. Niestety przy trwającym pozostanie 7 dni.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów