anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wymagane połączenie z katalogiem - problemy

arif_pl
#9 Pomysłodawca#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry.

Zaczęło nam odrzucać oferty nie połączone z katalogiem, więc podjęliśmy próbę połączenia.

Pierwszy problem - mamy taką ofertę https://allegro.pl/oferta/rozpychacz-tribal-4-mm-15717185075
Do jakiego parametru "Materiał mający kontakt z ciałem" mamy to dopasować? Nie widzę wartości "Róg i kość bawoła" ani nic podobnego... Dotychczas było ustawione jako "inne".

Kolejny temat to błędy w waszym katalogu produktów:

arif_pl_0-1719999920699.png

arif_pl_0-1720000105172.png

Przecież nie będziemy ręcznie zgłaszać błędów katalogu w setkach produktów. Nawet jak próbujemy ręcznie coś poprawić to poprawiamy dla jednej oferty ale psujemy dla innego bo są połączone z tym samym produktem z katalogu. 

Męczymy się z tym waszym katalogiem, na Github nie udało się uzyskać rozwiązania https://github.com/allegro/allegro-api/issues/9044

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@arif_pl Jeśli chodzi o pierwszą kwestię, w tej kategorii (257527) wartość parametru "inny" jest nadal dostępna dla Materiału mającego kontakt z ciałem.

Druga sprawa - nie ma innego rozwiązania niż formularz zgłoszenia błędów w produkcie, jeżeli chcecie wprowadzić zmiany w konkretnych pozycjach dodanych do naszego katalogu. Jednocześnie sugeruję rozważenie możliwości dodawania nowych produktów, skoro te istniejące nie odpowiadają oferowanym przez Was towarom. Być może w ten sposób uda się uniknąć problemów. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

arif_pl
#9 Pomysłodawca#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 


@nat_not  napisał(a):

@arif_pl Jeśli chodzi o pierwszą kwestię, w tej kategorii (257527) wartość parametru "inny" jest nadal dostępna dla Materiału mającego kontakt z ciałem.

Może i dostępna, ale nie dla katalogu:



Nie udało się połączyć oferty z Katalogiem produktów Allegro
Nieprawidłowe wartości parametrów: [parameter = Materiał mający kontakt z ciałem [ Wartość niejednoznaczna - inny] , parameter = Część ciała [ Wartość niejednoznaczna - inna] , parameter = Kształt [ Wartość niejednoznaczna - inny]]



oznacz moderatorów